News

STS – kod promocyjny 2020

STS to legalne zakłady bukmacherskie, które znajdują się w czołówce wszystkich firm w Polsce. Obecnie przygotowały dla swoich klientów wyjątkową promocję! Sprawdź, jak działa kod promocyjny STS!

Jak zdobyć kod promocyjny STS?

STS zakłady bukmacherskie to jeden z legalnych i najlepszych bukmacherów w Polsce. Jeżeli zdecydujemy się na skorzystanie z jego oferty, otrzymamy dodatkowy bonus wynoszący aż 25 zł. Następnie będziemy mogli go wykorzystać, obstawiając wybrane zakłady. Jednocześnie warto podkreślić, że jest to tzw. freebet. Oznacza to zakład bez depozytu. Nie trzeba wpłacać żadnych środków na konto, aby móc skorzystać z tego bonusu. Warto również zwrócić uwagę, że promocja ta łączy się z drugim bonusem powitalnym wynoszącym 1200 zł. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie firmy bukmacherskiej STS. Teraz skupmy się na tym, w jaki sposób można zdobyć bonus.

Jest to promocja przeznaczona dla nowych klientów. Oznacza to, że musimy zarejestrować swoje konto w systemie STS. W tym celu należy przejść na stronę internetową firmy i kliknąć “złóż wniosek”. Następnym krokiem będzie wypełnienie krótkiego formularza z danymi osobowymi oraz kontaktowymi. W tym miejscu nie możemy zapomnieć również o wpisaniu kodu promocyjnego! Może się zdarzyć, że pole zostanie uzupełnione automatycznie. Po potwierdzeniu tożsamości i aktywowaniu profilu w ciągu 3 dni otrzymamy 25 zł do konta bonusowego. Co dalej?

Co oferuje swoim klientom STS?

Zakłady bukmacherskie STS oferują swoim klientom wiele różnych możliwości. Możemy przede wszystkim wybierać spośród wielu dyscyplin sportowych, wśród których znajdziemy nawet te mniej popularne. Dodatkowo zakłady bukmacherskie STS proponują swoją ofertę nie tylko stacjonarnie, ale również online. Zyskujemy pełny monitoring aktualnych kursów, a także możemy śledzić wyniki meczów na bieżąco w trybie live. Warto zwrócić uwagę, że STS umożliwia obstawianie zakładów  przed rozpoczęciem wydarzenia lub w jego trakcie. Bez wątpienia jest to duże udogodnienie. Jeżeli nie należymy do fanów sportu, możemy śledzić i obstawiać wyniki wydarzeń rozrywkowych czy też politycznych. Dzięki temu każdy znajdzie w ofercie coś interesującego dla siebie.

Czytaj  Systemy alarmowe - co trzeba wiedzieć?

Każdy ma swoje preferencje. Natomiast zakłady bukmacherskie STS pozwolą dopasować ofertę do obranej przez nas taktyki. Warto również podkreślić, że wszystkie dane, które udostępniamy są bezpieczne. Na koniec zaznaczamy, że STS posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Dzięki temu może prowadzić legalnie działalność o takim charakterze na terytorium Polski.

Jakie warunki należy spełnić, aby otrzymać kod STS?

Każdy nowy klient STS jest zobowiązany do potwierdzenia swojej tożsamości oraz wieku. Dlaczego jest to tak ważne? Oferta zakładów bukmacherskich jest dostępna wyłącznie dla osób, które ukończyły 18 lat. Jeżeli dana osoba posiada sądowy zakaz udziału w grach hazardowych, nie zostanie dopuszczona do udziału w zakładach. Aby otrzymać freebet, należy sprawdzić kod bonusowy STS na stronie internetowej bukmachera i wpisać go podczas rejestracji. Jeśli chcemy mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności konta, powinniśmy potwierdzić swoją tożsamość poprzez fotokopię dokumentu. Oprócz tego należy zweryfikować swój adres e-mail, wprowadzić adres oraz numer rachunku bankowego.

Nie zapominajmy również, że środki z konta bonusowego zostaną odblokowane dopiero w momencie trzykrotnego obrotu bonusem. Oznacza to moment, kiedy suma wygranych kuponów wyniesie 75 zł. Warto zwrócić uwagę, że liczą się tylko wygrane z kursem nie mniejszym niż 1.91.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Polecane wpisy
Co można wyłączyć z autostartu Windows 10, Windows 11, Windows 12
Co można wyłączyć z autostartu Windows 10, Windows 11, Windows 12

Co można wyłączyć z autostartu Windows 10, Windows 11, Windows 12 Systemy operacyjne Windows uruchamiają wiele aplikacji i programów automatycznie Czytaj dalej