Zakrzywiony monitor 240 Hz: Samsung Odyssey G95T 49”
Inne

Zakrzywiony monitor 240 Hz: Samsung Odyssey G95T 49”

Czy wiesz, dlaczego monitory o częstotliwości odświeżania 240 Hz zdobywają tak dużą popularność? Okazuje się, że szybkość odświeżania ma niebagatelne znaczenie nie tylko podczas intensywnych rozgrywek, ale także w codziennym użytku. Im większa ta wartość, tym lepsze wrażenia. To jednak nie jedyne udogodnienie, jakie oferuje monitor Samsung Odyssey G95T 49”. Przekonaj się, czym jeszcze może Cię zaskoczyć ten nowoczesny sprzęt!

Zakrzywiony monitor 240 Hz: Samsung Odyssey G95T 49”
Zakrzywiony monitor 240 Hz: Samsung Odyssey G95T 49”

Dlaczego warto wybrać monitor 240 Hz?

Monitory o częstotliwości odświeżania 240 Hz to bez wątpienia must-have dla zaawansowanych graczy. Dlaczego? Ci użytkownicy są wyjątkowo wymagający, starając się uzyskać jak najlepszą jakość wyświetlanego obrazu. Każde opóźnienie w reakcji gracza może skutkować porażką. Dlatego w przypadku tego modelu nie ma mowy o efekcie smużenia czy zacięciach.

Jednak monitor o częstotliwości 240 Hz sprawdzi się nie tylko na stanowisku gamingowym. Równie dobrze możemy korzystać z niego podczas pracy czy innych rozrywek, takich jak na przykład oglądanie filmów.

Co wyróżnia zakrzywiony monitor?

Warto wspomnieć o zakrzywionym ekranie, który doskonale współgra z częstotliwością odświeżania na poziomie 240 Hz. Okazuje się, że to idealne połączenie, ponieważ ekran ten został stworzony z myślą o naturalnej krzywiźnie ludzkiego oka. Dzięki temu zanurzenie się w rozgrywce staje się jeszcze bardziej naturalne i intuicyjne. Zakrzywiony monitor, jak na przykład model Samsung Odyssey 49 cali, dostępny jest w ofercie marki Samsung.

Poznaj monitor 240 Hz: Samsung Odyssey G95T

To urządzenie, które doskonale wkomponuje się w Twoje stanowisko gamingowe lub sprawdzi się podczas pracy. Duży ekran jest wyjątkowo komfortowy w użytkowaniu i perfekcyjnie spełnia swoje zadanie. To połączenie QLED i HDR1000, wraz z rozdzielczością DQHD, gwarantuje spektakularne doznania kolorystyczne oraz doskonałą głębię ostrości, a także perfekcyjną widoczność najdrobniejszych szczegółów.

Częstotliwość odświeżania wynosi wspomniane już 240 Hz, a czas reakcji utrzymany jest na poziomie 1 ms. Monitor jest również w pełni kompatybilny z technologią G-Sync. Po prostu oddaj się wrażeniom płynącym z realistycznych barw QLED i ciesz się niesamowitymi scenami wyświetlanymi na ekranie.

Czytaj  Jak zacząć przygodę z komiksami dla młodzieży

Jednak Mmonitor Samsung Odyssey G95T zaskoczy Cię również swoim oryginalnym i ergonomicznym designem. Możesz skorzystać z podświetlenia znajdującego się z tyłu urządzenia, wybierając spośród pięciu różnych trybów. Dodatkowo masz możliwość obracania, przechylania i regulowania wysokości monitora, co jest niezwykle istotne, aby znaleźć dla siebie najwygodniejszą pozycję. Uchwyty zastosowane tutaj są w pełni kompatybilne ze standardami VESA.

Ten tekst został przygotowany we współpracy z Samsung Electronics Polska.

Polecane wpisy
Powrót Piwniczki Ogrodowej
Powrót Piwniczki Ogrodowej

Piwniczka Ogrodowa: Idealne Rozwiązanie na Przechowywanie Owoców, Warzyw i Wina W obecnych czasach, gdy przestrzeń w naszych domach i ogrodach Czytaj dalej

Jak wybrać dobrą szkołę języka niemieckiego?

W naszym otoczeniu pojawia się bardzo dużo ofert szkół języka niemieckiego Warszawa, które oferują naukę tego języka. Język niemiecki staje się Czytaj dalej