Pozycjonowanie

TemplateMonster – nowości

Rok temu na naszej stronie pojawił się pierwszy wpis poświęcony darmowym motywom dla WordPress darmowym motywom dla WordPress. Wtedy przedstawiliśmy Państwu 3 bezpłatne templatki od jednego z światowych producentów gotowych rozwiązań dla stron www – amerykańskiej firmy TemplateMonster. A ponieważ popularność WordPress ciągle się rośnie, jak właśnie rośnie ilość zapytań związanych z poszukiwaniem bezpłatnych rozwiązań dla tego systemu, postanowiliśmy przygotować kolejny wpis na temat motywów. Opiszemy w nim 3 nowe motywy producenta, które pojawili się w miedzy czasie po publikacji wcześniejszego wpisu.

Poniższe templatki mają kilka istotnych przewag w porównywaniu do opisanych wcześniej. Po pierwsze, 2 z nich zbudowane w oparciu o najnowszą wersję Cherry Framework, co znacznie rozszerza ich funkcjonalność. Na obecną chwilę jest to wersja 4.0.5.1, która stosuje się do tworzenia komercyjnych motywów TemplateMonster.

Po drugie, projekty motywów zbudowane w odpowiedniości do aktualnych trendów w projektowaniu webowym. Dlatego strony oparte o nich będą wyglądać stylowo i nowocześnie.

Po trzecie, 2 motywy są oparte o nowszą wersję Bootsrap 3.3.5, w której zostały poprawienie niektóre błędy i dodane nowe możliwości.

Oprócz tego przedstawiane templatki są w pełni responsywne i kompatybilne z popularnymi przeglądarkami internetowymi. One mają rozszerzoną dokumentację i niezbędne pliki PSD, co pozwoli szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Zapraszamy więc do bliższego zapoznania z opisanymi poniżej produktami.

 

Motyw Stone

54846-original

Motyw Stone poświęcony jest tematu wyposażenia wnętrz, a dlatego przyda się firmom, pracującym w tej dziedzinie. Chociaż dzięki obecności plików PSD może być lekko zmodyfikowany pod inne cele biznesowe.  Projekt tego motywu łączy w sobie eleganckość i dynamiczność. Na stronie głównej znajduje się duży suwak z oferowanymi usługami, rozwijane menu pozwalające dostać się do rozdziałów strony, krótka informacja reprezentująca działalność firmy i forma kontaktowa. Dzięki połączeniu możliwości HTML i JS oraz Parallax, strona zawiera stylowe animacji, a przewijanie odbywa się płynnie.

Czytaj  Content marketing od kuchni

Motyw oparty jest o Cherry Framework 4.0, dzięki czemu on zawiera szereg dodatkowych opcji.  Wśród nich można wyróżnić kalendarz, rozwijane menu, galerię, przyciski mediów społecznościowych, chmurę tagów itd. Oprócz tego motyw jest zasilany poprzez Bootstrap wersji 3.3.5, co robi go responsywnym i kompatybilnym z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.4.x

Kompatybilny z WordPress:       4.2.x-4.6.x

Cherry Framework wersja:         4.0

Bootstrap:          3.3.5

Animacja:           HTML plus JS, Parallax

Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Social Options, Tabs, Tag Cloud, Tooltips, MegaMenu

Język: Angielski

DEMO – http://www.templatemonster.com/pl/demo/54846.html

Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-54846.html

 

Motyw Cherry Framework

54803-original

Jak można zrozumieć z nazwy, ten motyw jest jednocześnie i samym frameworkiem. Wypływa to z założenia Cherry Framework, który opiera się o motyw potomny.  Tylko po instalacji ostatniego dla użytkownika będą dostępne wszystkie opcji framewroku. A ich jest na prawda dużo.

Do Cherry Framework 4.0 zostały dodane 12 wtyczek, które pozwalają zbudować profesjonalną stronę www bez stosowania dodatkowych rozszerzeń dla WordPress. A dzięki modułowej strukturze framewroku te wtyczki mogą używać się osobnie od Cherry Framework, co pozwala instalować ich na innych witrynach www.

Dla użytkownika motywu dostępne są następne opcji: mapę Google, rozwijane mega menu, chmurę tagów, edytor shortcodes, przyciski sieci społecnzościowych itd. Oprócz tego templatka wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Motyw ma poprawny kod, zbudowany w odpowiedniości do standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.4.x

Kompatybilny z WordPress:       4.2.x-4.6.x

Cherry Framework wersja:         4.0

Bootstrap:          3.3.5

Animacja:           HTML plus JS, Parallax

Czytaj  Google a metatagi

Dodatkowe funkcje:  Advanced Theme Options, Sliced PSD, Calendar, Categories Accordion, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Social Options, Tabs, Tag Cloud, Tooltips

Język: Angielski

DEMO – http://www.templatemonster.com/pl/demo/54803.html

Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-54803.html

 

Motyw Modi

53309-original

Jeszcze jedne stylowe rozwiązanie do tworzenia stron firmowych zajmujących się dekoracją wnętrz i wyposażeniem mieszkań. Ale on może być dopasowany do inny tematów biznesowych, ponieważ zawiera w środku wszystkie niezbędne do tego opcji.  

Pierwsze, co widzi użytkownik po wejściu na stronę główną to pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać obrazki reprezentujące działalność firmy. Na górze znajduje się rozwijane mega menu pozwalające szybko dostać się do wszystkich podrozdziałów witryny. Także na tej stronie można znaleźć informację o oferowanych usługach, zapoznać się z wcześniej zrobionymi pracami, zespołem i opiniami byłych klientów. Na dołu strony znajduje się forma kontaktowa, dzięki czemu użytkownicy mogą szybko skontaktować się z menedżerem firmy.

Przedstawiony motyw opiera się o poprzednią wersję Cherry Framework 3.1.5. Jednak to nie ogranicza administratora od tworzenia nowoczesnej strony www. Ten motyw posiada zestaw wbudowanych wtyczek, co pozwala realizować funkcjonalne projekty.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.3.x

Kompatybilny z WordPress:       4.2.x-4.6.x

Cherry Framework wersja:         3.1.5

Bootstrap:          2.3.1

Animacja:           HTML plus JS, Parallax, Background video, Lazy Load effect

Dodatkowe funkcje:  Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts, Social Options, Tabs, Tag Cloud, Tooltips

Język: Angielski

DEMO – http://www.templatemonster.com/pl/demo/53309.html

Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/szablony-wordpress-53309.html

Polecane wpisy
Tytuł strony
Tytuł strony

Tytuł strony - co to jest i jak go stworzyć? Tytuł strony to metatag, który określa tytuł strony internetowej. Jest Czytaj dalej

3 KOMENTARZE

  1. Tak. Liczba darmowych motywów dla WordPress jest ogromna. Przez to trudno odnaleźć funkcjonalną templatkę, którymi powyższe są 😉

Możliwość komentowania została wyłączona.