Inne News

Lampy Azzardo – lamy z wyższej półki!

Lampy. Dają światło, i mają, zdaje się, czasem przynajmniej coś tym samym wspólnego z oczami (tak twierdził Szekspir w Hamlecie), stąd, to kolejne domniemanie, dzisiejsze kolokwialne zapytanie „Na co się tak lampisz?” Otóż, „lampić’, i to w podziwie, można się również na same lampy. A w przypadku tego, co oferuje internetowy sklep z lampami LampyStudio – nawet wypada.

Pod adresem lampystudio.pl znajduje się ponad 20 000 różnych modeli źródeł światła, większych lub mniejszych, do sypialni i pod wiatę, nad łazienkowe lustro i obraz w salonie. Ta liczba może niektórych onieśmielać, ale przypomnijmy sobie na przykład hale wielkoformatowych magazynów ze sprzętem budowlanym, czy po prostu wyposażeniem domu – tę prawdziwie bajkową iluminację w działach z oświetleniem. Brawa dla tego, kto wytrzyma tam dłużej niż kilka minut.

Wirtualny spacer wśród gwiazd

LampyStudio to magazyn on-line, w którym wszystko jest jasne. Przede wszystkim kierunki, w których można się udać w poszukiwaniu idealnych modeli oświetlenia. Czytelny podział na kategorie, opcja krzyżowania i nakładania filtrów wyszukiwania konkretnej lampy, dział nowości i bestselerów, krótko mówiąc, strona zaprojektowana jak najbardziej przyjaźnie wobec użytkownika.

Kolejna zaleta – wskazówki są podane jasno w menu strony, a poszczególne modele lamp sfotografowane tak, że kupujący nie musi rozpraszać się sąsiedztwem innych produktów. W każdej zakładce znajduje się też grafika przedstawiająca specyfikację parametrów lampy – rysunek z opisem długości wraz z długością przewodu, średnicą klosza, wariantami kolorystycznymi.

Lampy Azzardo – projektanci światła

Co roku wielu zdolnych absolwentów wzornictwa, sztuki użytkowej kończy uczelnie artystyczne i zaczyna karierę designerską. Spora ich liczba trafia pod skrzydła doświadczonych zespołów projektantów i szkoli się w różnego rodzaju technikach wytwarzania artykułów dekoracyjnych. Do nich należą również sztuczne – ale będące także czasem także działami sztuki – źródła światła.

Czytaj  Asystent Instalacji systemu Windows 11

Profesjonaliści zatrudnieni w sklepie pod adresem lampystudio.pl naprawdę znają się na swojej robocie, i fachowo przejdą z każdym Klientem nawet najbardziej zawiłe ścieżki prowadzące ku najlepszej z zakupowych decyzji. Będą, między innymi, zainteresowani tym, do jakiego pomieszczenia potrzebujemy światła, jakie źródła w nim już działają, jaki lubimy styl (być może warto go choć jednym elementem przełamać) i tworzywo.

Producenci wizji

Otóż, jest wśród nas wielu takich, którzy tak naprawdę nie wiedzą dokładnie, czego chcą. To znaczy, na przykład, nie chcąc wydawać fortuny na oryginalny żyrandol z drugiej połowy XIX w., rezygnują z tej wizji i bezradnie szukają jakiegoś zastępstwa. Albo wielbiciele eleganckiej prostoty, którzy widzieli gdzieś, u kogoś, piękne oświetlenie, i też chcieliby cos takiego, tylko, że zdają sobie sprawę, iż diabeł nie tyle tu tkwi w szczegółach, co w ogólnym wystroju wnętrza.

W LampyStudio będzie im dużo łatwiej. Wystarczy już choćby wejść w zakładkę któregoś ze starannie wybranych przez zespół sklepu producentów – i sprawdzić, czy lampy Azzardo, Zuma Line, Sollux lub innych renomowanych marek nie są tymi, które tak dopełnią wnętrze, że dobrze się będziemy w nim czuli.

Polecane wpisy
Jak zarabiać pieniądze
Jak zarabiać pieniądze

W dzisiejszych czasach wiele osób szuka sposobów na dodatkowe źródło dochodu lub chce całkowicie zmienić swoją karierę na bardziej zyskowną. Czytaj dalej

TrustRank – o kontrowersyjnym algorytmie Google

W środowisku związanym z SEO często spotykany jest skrót TR (np. “listy TR”), odnoszącym się do TrustRanku strony. Pod pojęciem tym Czytaj dalej