Inne News

Lampy Azzardo – lamy z wyższej półki!

Lampy. Dają światło, i mają, zdaje się, czasem przynajmniej coś tym samym wspólnego z oczami (tak twierdził Szekspir w Hamlecie), stąd, to kolejne domniemanie, dzisiejsze kolokwialne zapytanie „Na co się tak lampisz?” Otóż, „lampić’, i to w podziwie, można się również na same lampy. A w przypadku tego, co oferuje internetowy sklep z lampami LampyStudio – nawet wypada.

Pod adresem lampystudio.pl znajduje się ponad 20 000 różnych modeli źródeł światła, większych lub mniejszych, do sypialni i pod wiatę, nad łazienkowe lustro i obraz w salonie. Ta liczba może niektórych onieśmielać, ale przypomnijmy sobie na przykład hale wielkoformatowych magazynów ze sprzętem budowlanym, czy po prostu wyposażeniem domu – tę prawdziwie bajkową iluminację w działach z oświetleniem. Brawa dla tego, kto wytrzyma tam dłużej niż kilka minut.

Wirtualny spacer wśród gwiazd

LampyStudio to magazyn on-line, w którym wszystko jest jasne. Przede wszystkim kierunki, w których można się udać w poszukiwaniu idealnych modeli oświetlenia. Czytelny podział na kategorie, opcja krzyżowania i nakładania filtrów wyszukiwania konkretnej lampy, dział nowości i bestselerów, krótko mówiąc, strona zaprojektowana jak najbardziej przyjaźnie wobec użytkownika.

Kolejna zaleta – wskazówki są podane jasno w menu strony, a poszczególne modele lamp sfotografowane tak, że kupujący nie musi rozpraszać się sąsiedztwem innych produktów. W każdej zakładce znajduje się też grafika przedstawiająca specyfikację parametrów lampy – rysunek z opisem długości wraz z długością przewodu, średnicą klosza, wariantami kolorystycznymi.

Lampy Azzardo – projektanci światła

Co roku wielu zdolnych absolwentów wzornictwa, sztuki użytkowej kończy uczelnie artystyczne i zaczyna karierę designerską. Spora ich liczba trafia pod skrzydła doświadczonych zespołów projektantów i szkoli się w różnego rodzaju technikach wytwarzania artykułów dekoracyjnych. Do nich należą również sztuczne – ale będące także czasem także działami sztuki – źródła światła.

Czytaj  Jak walczyć z plastikiem? Są na to świetne sposoby!

Profesjonaliści zatrudnieni w sklepie pod adresem lampystudio.pl naprawdę znają się na swojej robocie, i fachowo przejdą z każdym Klientem nawet najbardziej zawiłe ścieżki prowadzące ku najlepszej z zakupowych decyzji. Będą, między innymi, zainteresowani tym, do jakiego pomieszczenia potrzebujemy światła, jakie źródła w nim już działają, jaki lubimy styl (być może warto go choć jednym elementem przełamać) i tworzywo.

Producenci wizji

Otóż, jest wśród nas wielu takich, którzy tak naprawdę nie wiedzą dokładnie, czego chcą. To znaczy, na przykład, nie chcąc wydawać fortuny na oryginalny żyrandol z drugiej połowy XIX w., rezygnują z tej wizji i bezradnie szukają jakiegoś zastępstwa. Albo wielbiciele eleganckiej prostoty, którzy widzieli gdzieś, u kogoś, piękne oświetlenie, i też chcieliby cos takiego, tylko, że zdają sobie sprawę, iż diabeł nie tyle tu tkwi w szczegółach, co w ogólnym wystroju wnętrza.

W LampyStudio będzie im dużo łatwiej. Wystarczy już choćby wejść w zakładkę któregoś ze starannie wybranych przez zespół sklepu producentów – i sprawdzić, czy lampy Azzardo, Zuma Line, Sollux lub innych renomowanych marek nie są tymi, które tak dopełnią wnętrze, że dobrze się będziemy w nim czuli.

Polecane wpisy
Czynniki rankingowe Google

Prawdopodobnie już wiesz, że Google wykorzystuje około 200 czynników w swoim algorytmie pozycjonującym. Niektóre są sprawdzone, niektóre kontrowersyjne, a inne Czytaj dalej

Sztuka handlu na Allegro

Sprzedaż w sklepach Internetowych to obecnie jeden z ważniejszych obszarów działalności większości przedsiębiorstw. Coraz więcej ludzi docenia i wybiera szybkie Czytaj dalej

Jak walczyć z plastikiem? Są na to świetne sposoby!

Globalne ocieplenie jest problemem, który zewsząd dotyka nas wszystkich. Na całym świecie można obecnie odczuć skutki takiego stanu rzeczy, a Czytaj dalej

Jak zaistnieć w internecie?

Strona internetowa stanowi obecnie obowiązkowy element funkcjonowania każdej firmy. Nie ma znaczenia wielkość przedsiębiorstwa, branża, ani charakter świadczonych usług. Globalna Czytaj dalej

Zalety nauki języka obcego online

Ostatnie wydarzenia zmieniły funkcjonowanie wielu osób, wpłynęły na kształt pracy przedsiębiorstw, dużych korporacji i mniejszych działalności. Wiele zmieniło się także Czytaj dalej

Udostępnij wpis: