Inne News

Najlepsze filmy na Player

Lubisz dobre kino i szukasz filmowej rozrywki? Przedstawiamy listę najciekawszych produkcji dostępnych na player.pl. Ten polski serwis internetowy wideo na życzenie ma w swojej ofercie liczne filmy, seriale i programy telewizyjne należące do Grupy TVN. Od 2014 roku platforma player.pl posiada w swojej ofercie dostęp na żywo do takich kanałów jak TVN 24, TVN 24 BiS czy TVN Meteo. Od 2014 roku serwis oferuje abonentom płatny dostęp do pakiety Player Plus. Z serwis należącego do Grupy TVN można korzystać także na urządzeniach mobilnych za pomocą aplikacji.

Ciekawe propozycje filmowe na player.pl

Ogromnym zainteresowaniem widzów player.pl cieszy się najnowszy film Jana Komasy “Sala samobójców. Hejter”. Ten trzymający w napięciu thriller opowiada historię studenta prawa Tomka, który za plagiat zostaje wyrzucony z Uniwersytetu Warszawskiego. Chłopak postanawia zataić ten fakt przed rodziną Krasuckich, która wspiera go finansowo. Kiedy kłamstwo wychodzi na jaw rodzina odwraca się od Tomka. W tym momencie główny bohater filmu zmienia swoje oblicze. Pełen gniewu chce zemścić się na swoich dobroczyńcach. Chłopak zatrudnia się w agencji reklamowej. Dzięki dostępnemu w pracy sprzętowi podsłuchuje swoich dawnych przyjaciół, a przy okazji odkrywa sekrety związane z kampanią wyborczą na prezydenta Warszawy w którą się angażuje. Tomek do mrożących krew w żyłach działań wykorzystuje internet i wirtualny świat stworzony w jednej z gier komputerowych. “Sala samobójców. Hejter” to film, który nie tylko trzyma widza w napięciu, ale daje też do myślenia.

Co jeszcze warto zobaczyć na player.pl? Nasza propozycja to nominowany do Oscara film “Boże Ciało” w reżyserii Jana Komasy. Film opowiada opartą na faktach historię 20-letniego Daniela. Chłopak w trakcie pobytu w zakładzie poprawczym postanawia zmienić swoje życie przez przemianę duchową. Chce zostać księdzem. Po warunkowym opuszczeniu aresztu Daniel podąża za swoim marzeniem. Odwiedza kościół, w którym poznaje miejscowego proboszcza. Obaj panowie zostają przyjaciółmi. Kiedy proboszcz opuszcza parafię Daniel wykorzystuje okazję i zaczyna pełnić obowiązki księdza w małym miasteczku. Na początku parafianie mają duże wątpliwości do metod stosowanych przez nowego duchownego, ale z czasem dociera on do serc lokalnej społeczności, która kilka miesięcy wcześniej przeżyła wielką tragedię. Kłopoty pojawiają się gdy do miasteczka przyjeżdża kolega Damiana z aresztu, a kolejne osoby zaczynają kwestionować jego duchowość. Rozdarty emocjami chłopak odnajduje swoim życiu ważny cel do zrealizowania i za nim podąża. Nawet za cenę ujawnienia tajemnicy.

Czytaj  Systemy plików w Linux
Polecane wpisy
Jak stworzyć komfortowe i funkcjonalne home office?

Aby zapewnić sobie wygodną i efektywną pracę w domu, będziesz potrzebować funkcjonalnych mebli i przedmiotów. Na co zwrócić uwagę przy Czytaj dalej

Jak usunąć katalog wraz z zawartością z wiersza poleceń w systemie Linux
Jak usunąć katalog wraz z zawartością z wiersza poleceń w systemie Linux

Jak usunąć katalog wraz z zawartością z wiersza poleceń w systemie Linux W systemie Linux do usuwania katalogu wraz z Czytaj dalej