Inne

Szkolenie kadry i płace online

Ostatnie lata przyniosły nam rosnącą popularność organizowanych online szkoleń, w szczególności darmowych webinarów. Jak znaleźć naprawdę dobre szkolenia kadr i płac online za darmo? Czy poza erą pandemicznych ograniczeń jest to ciągle możliwe? Przyjrzyjmy się najciekawszym propozycjom bezpłatnych webinarów dla kadr organizowanym przez zaufane instytucje i rozprawmy się raz, a dobrze z mitami krążącymi wokół formy szkoleniowej, jaką jest webinar.

Czy bezpłatne webinary mogą być skuteczną formą szkolenia?

Zdarza się, że bezpłatne szkolenia dla kadr w formie webinarów są postrzegane jako mniej wartościowe właśnie ze względu na to, że są darmowe i szeroko dostępne. Jednak nic bardziej mylnego – wielu kursantów ocenia bezpłatne webinary jako najbardziej skuteczną formę podnoszenia kwalifikacji. Dlaczego?

Wykwalifikowana kadra szkoleniowa

W Centrum Szkoleń Verte webinary dla pracowników działów kadr prowadzą wykładowcy, którzy są praktykami i doskonale znają aktualną tematykę prawną, którą dzielą się z uczestnikami bezpłatnych webinarów. Otrzymywanie informacji z pierwszej ręki, od osób, które na co dzień pracują w jednostkach kontrolujących, jest nie tylko wiarygodne, lecz także zawsze aktualne. Możliwość konsultacji z kadrowcami praktykującymi w zawodzie i zadawanie im pytań to jedna z największych zalet bezpłatnych webinarów dla kadr.

Próbka większej całości

Udział w bezpłatnych webinarach to nie tylko możliwość podniesienia kwalifikacji, lecz także okazja na zapoznanie się z szeroko rozumianą działalnością firmy szkoleniowej i propozycjami ich szkoleń pełnowymiarowych. Managerowie mogą poznać jakość świadczonych usług i poziom danej firmy, a także konkretnych trenerów i wykładowców, aby w pełni świadomie podjąć decyzję o kontynuowaniu edukacji pracowników w konkretnym kierunku, pod opieką doświadczonych specjalistów.

Czytaj  Systemy gipsowe i sufity podwieszane, czyli materiały budowlanej kreatywności

Najciekawsze webinary dla kadr

W Centrum Szkoleń Verte pracownicy działów kadr i płac mogą znaleźć najróżniejsze bezpłatne webinary z różnych dziedzin, także tych pokrewnych. W końcu szkolenie kadry i płace online za darmo często dotyka też działów pozornie niezwiązanych, a co najważniejsze – musi być w pełni zgodne z aktualną legislacją. Do najciekawszych webinarów dostępnych w Verte należą:

 

  • ABC księgowości i podatków,
  • HRowe poranki,
  • Kadrowe Środy,
  • Kodeks Pracy pod lupą,
  • Dokumenty kadrowe na wszystkich etapach zatrudnienia.

Webinary dla kadr i płac – cykl Kadrowe Środy

Najpopularniejszym cyklem dedykowanym przez Centrum Szkoleń Verte dla działu kadr są w szczególności Kadrowe Środy, czyli odbywające się w cotygodniowych odstępach czasu webinary dostępne za darmo dla wszystkich zainteresowanych. O popularności tych kursów świadczy chociażby to, że w ciągu dwóch lat przyciągnął już ponad 25 000 unikatowych odbiorców, tworzących aktualnie zgraną i wspierającą się w edukacji społeczność.

 

Co istotne, wśród tematów webinarów znajdą coś dla siebie zarówno osoby pracujące aktualnie w administracji publicznej, jak i w prywatnych firmach. Przyjazną dla użytkowników praktyką jest też udostępnienie nagrania szkolenia na 48 godzin po zakończeniu webinaru, co pozwala nadrobić stracone zajęcia osobom, które nie mogły w nim uczestniczyć, a wszystkim zainteresowanym – utrwalić zdobytą wiedzę. Oczywiście zaletą uczestniczenia w spotkaniu na żywo jest możliwość zadawania pytań i panele Q&A, jednak samo nagranie niesie też wiele wartości.

 

W czasie webinarów pojawiają się takie tematy jak:

 

  • Zmiany w umowach zlecenie w 2023 roku.
  • Zmiana wysokości wynagrodzenia albo zmiana wymiaru czasu pracy – przeliczać czy nie przeliczać podstawy wymiaru zasiłków?
  • Jakie dokumenty należy przygotować lub zaktualizować w związku ze zmianami w KP w 2023 roku?

Jak widzisz, wszystkie tematy są aktualne i odpowiadają na potrzeby pracowników kadr i płac. Takie bezpłatne szkolenia dla kadr zdecydowanie mają sens i pozwalają poszerzać wiedzę kadrowców.

Czytaj  Jak dbać o drewnianą podłogę? Produkty Osmo

 

Materiał zewnętrzny.

Polecane wpisy
Porównanie soundbarów i tradycyjnych systemów kina domowego
Porównanie soundbarów i tradycyjnych systemów kina domowego

W dzisiejszych czasach posiadanie dobrego systemu dźwiękowego w domu stało się coraz bardziej popularne. Dla miłośników filmów i muzyki, wybór Czytaj dalej

Jak otworzyć auto bez kluczyka?

Na pytanie, jak otworzyć auto bez kluczyka, wiele osób zna dobrą odpowiedź. Ci z nas, którzy znaleźli się już wcześniej Czytaj dalej