Inne

Ładowarka samochodowa i bezprzewodowa Samsung. Twoje wsparcie w każdej podróży

Czeka Cię daleka podróż i obawiasz się, czy wszystkie Twoje urządzenia na pewno będą miały zapas energii? Chcesz korzystać ze wszystkich funkcji swoich urządzeń mobilnych bez ograniczeń i obaw, czy na pewno wystarczy energii na kolejne godziny bez dostępu do gniazdka. Z akcesoriami odpowiedzialnymi za zasilanie na pewno się uda!

Powerbank z funkcją bezprzewodowego ładowania

Długa podróż pociągiem, a może daleka podróż rowerem w nieznane? Aby zapewnić zapas energii wszystkim urządzeniom mobilnym, idealnym rozwiązaniem będzie powerbank z funkcją bezprzewodowego ładowania. Za sprawą obsługi ładowania bezprzewodowego oraz dwóch portów do ładowania przy użyciu kabla[1], możesz w tym samym czasie ładować nawet trzy urządzenia. Pamiętaj, że powerbank obsługuje różnorodne protokoły, dzięki czemu bezproblemowo naładuje telefon z certyfikatem Qi, Twój smartwatch Galaxy Watch i słuchawki douszne Galaxy Buds. Dzięki mocy nawet do 7,5 W, powerbank może bezprzewodowo ładować różne urządzenia. Podczas ładowania przewodowego np. twojego smartfona Samsung Galaxy, możesz dodatkowo ładować bezprzewodowo słuchawki Galaxy Buds. Uniwersalność i funkcjonalność przede wszystkim!

Nie marnuj czasu w podróży z podwójną ładowarką samochodową

Śpieszysz się do pracy, a Twoje urządzenia mają mało energii? Wykorzystaj czas w drodze, aby je naładować z szybką podwójną ładowarką samochodową. Ty i współpasażer możecie ładować swoje urządzenia niezależnie, możesz również podłączyć inne urządzenie i ładować je jednocześnie ze swoim smartfonem. Możliwości jest bez liku, ale jedno się nie zmienia – podwójna ładowarka to oszczędność czasu i gwarancja, że po dotarciu do celu Twoje urządzenia będą pełne energii do kolejnych wyzwań. Możesz również ładować swoje akcesoria jednocześnie utrzymując baterię telefonu na 100%, aby mieć zapas energii na cały dzień ciężkiej pracy. Dodatkowo niebieski wskaźnik LED poinformuje Cię, czy urządzenie ładuje się właściwie.

Czytaj  Systemy alarmowe - co trzeba wiedzieć?

Szybka ładowarka podróżna o mocy 65 W

Wyjazd służbowy? Wyczekany urlop, a może krótki wyjazd z miasta? Zabierz ze sobą ładowarkę sieciową 65 W z funkcją superszybkiego ładowania i zapewnij źródło zasilania dla wszystkich zgodnych urządzeń[2]. Ładowarka podróżna Samsung została wyposażona w trzy porty ładowania – jeden USB A oraz dwa porty USB C, dzięki czemu możesz jednocześnie ładować do trzech urządzeń jednocześnie, od słuchawek dousznych, przez smartfony, tablety, po ultrabooki. Szybko, bezpiecznie i stabilnie. Korzystaj z funkcji szybkiego ładowania, aby w mgnieniu oka móc korzystać ze swoich urządzeń w każdym miejscu i o każdej porze.

 

Tekst powstał w ramach odpłatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

[1] Zestaw zawiera tylko jeden kabel. Drugi kabel sprzedawany osobno.

 

[2] Moc wyjściowa dla jednego bądź kilku urządzeń różni się następująco: do 65W podczas ładowania jednego urządzenia korzystającego z PD 3.0 oraz super szybkiego ładowania 2.0 USB-C. Do 25W podczas ładowania urządzenia korzystającego ze standardu PD 3.0 i szybkiego ładowania AFC(Adaptive Fast Charging) korzystając ze standardu USB-A. Do 15W podczas ładowania urządzenia AFC(Adaptive Fast Charging korzystając ze standardu USB-A. Adapter może ładować do 3 urządzeń jednocześnie z maksymalną mocą 65W, odpowiednio z 35W, 25W oraz 5W. Aktualna prędkość ładowania może się różnić w zależności od ilości podłączonych urządzeń.

Polecane wpisy
Projekty sal weselnych

Projekt sali weselnej to duże wyzwanie! W przypadku domów weselnych liczy się każdy szczegół  ‒  design, funkcjonalność, miejsce dla orkiestry Czytaj dalej

Kalkulator stali – kiedy nam jest potrzebny?
Kalkulator stali - kiedy nam jest potrzebny?

Tworząc wyroby ze stali musimy znać wiele parametrów potrzebnych do wytworzenia odpowiednich tworów. Bardzo ważna jest końcowa waga produktu, na Czytaj dalej