Jakie efekty można uzyskać używając technologii VeroMetal?
Inne

Jakie efekty można uzyskać używając technologii VeroMetal?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest możliwe, że zwykły przedmiot może nagle zmienić się w piękny i elegancki element dekoracyjny? Czy marzyłeś o tym, żeby pokryć ciekłym metalem swoje ulubione meble, ściany, rzeźby? A może odpowiadasz za wystrój restauracji, hotelu lub muzeum? Jeśli tak, to zapewne zainteresuje Cię technologia VeroMetal, która pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych i praktycznych. W poniższym tekście opowiemy, na czym polega ta technologia, jakie metale i metody wykończenia można w niej wykorzystać, gdzie można zobaczyć rezultaty jej zastosowania i jakie branże mogą skorzystać na jej możliwościach. Zapraszamy do lektury.

Jakie efekty można uzyskać używając technologii VeroMetal?
Jakie efekty można uzyskać używając technologii VeroMetal?

Technologia VeroMetal w kilku słowach

VeroMetal to innowacyjna technologia, która polega na nanoszeniu ciekłego metalu na niemalże każdą powierzchnię. Metal po wyschnięciu tworzy trwałą i odporną warstwę metaliczną. Aplikacja ciekłego metalu jest możliwa na kilka sposobów, za pomocą natrysku, wałkowania lub wylewania. Efekt jest nie tylko trwały, ale spektakularny. Co ważne, dzięki Vero Polska, technologia jest dostępna dla polskich klientów.

Jakie metale i metody wykończenia mogą być wykorzystywane w technologii Verometal?

Ta niezwykła technologia oferuje szeroki wybór metali i metod wykończenia powierzchni. Można wybrać Aluminium, Brąz, Cyna, Cynk, Miedź, Nikiel-srebro, Stal nierdzewna, Żelazo. Każdy z nich ma swoje niepowtarzalne właściwości i kolor. Co więcej, aby uzyskać pożądanych, efekt dostępne są cztery metody wykończenia:
– szlifowanie,
– polerowanie,
– patynowanie.
– oksydowanie.

W zależności od tego, czy chcemy uzyskać połysk, gładkość, postarzyć metal czy nadać mu antyczny wygląd, możemy sięgnąć po jedną z wymienionych metod.

Gdzie możemy zobaczyć efekty zastosowania technologii?

VeroMetal jest stosowana w wielu branżach. Efekty jej wykorzystania możemy spotkać na całym świecie. Vero Polska, może poszczycić się realizacjami, które można zobaczyć na stronie firmowej https://verometal.com.pl/ Oto kilka sektorów, w których płynny metal sprawdza się doskonale:

Czytaj  Wesołych Świąt

– hotele, restauracje, kawiarnie – metaliczne balustrady i elementy dekoracyjne i oświetleniowe nadają wnętrzom elegancji i prestiżu,
– sklepy, salony wystawowe, biura – metaliczne logo, tablice informacyjne i meble podkreślają profesjonalizm i luksus,
– muzea, galerie sztuki – metaliczne rzeźby, posągi, solidne gabloty tworzą niepowtarzalny klimat i atmosferę.

Jakie branże skorzystają najbardziej na możliwościach, jakie stwarza technologia?

Technologia VeroMetal jest idealnym rozwiązaniem dla branż, które zajmują się wzornictwem, wystrojem wnętrz, architekturą i budownictwem. Dzięki niej można tworzyć niemal nieograniczoną ilość projektów i realizować najbardziej kreatywne pomysły. VeroMetal pozwala na:

– odświeżenie i odnowienie starych i zniszczonych przedmiotów,
– imitację drogich i ciężkich przedmiotów za pomocą cienkiej warstwy metalu,
– uzyskanie różnych efektów estetycznych – od matowego po błyszczący, od gładkiego po chropowaty,
– ochronę przed korozją, rdzą i innymi czynnikami atmosferycznymi,
– uzyskanie klimatu prestiżu we wnętrzach.

Podsumowanie

Jeśli ktoś pracuje na co dzień w jednej z wymienionych branż, powinien z pewnością zainteresować się opisaną powyżej technologią. Być może zainspiruje go ona do stworzenia całkiem nowych rozwiązań.

Polecane wpisy
Zezwolenie na pracę w Polsce: jak uniknąć odrzucenia wniosku?
Zezwolenie na pracę w Polsce: jak uniknąć odrzucenia wniosku?

Zezwolenie na pracę w Polsce: jak uniknąć odrzucenia wniosku? Zezwolenie na pracę w Polsce: jak uniknąć Czytaj dalej

Używane monitory poleasingowe
Wysokiej jakości monitor to klucz do wydajnej i przyjemnej pracy. Jeżeli chcesz kupić dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie, sprawdź monitory poleasingowe. Z naszego artykułu dowiesz się więcej na temat tego, na co zwracać uwagę podczas zakupu używanego sprzętu i poznasz najciekawsze propozycje z oferty sklepu AMSO!

Wysokiej jakości monitor to klucz do wydajnej i przyjemnej pracy. Jeżeli chcesz kupić dobry sprzęt w atrakcyjnej cenie, sprawdź monitory Czytaj dalej