Dla kogo radiofrekwencja mikroigłowa? Wrocław wyjaśnia
Inne

Dla kogo radiofrekwencja mikroigłowa? Wrocław wyjaśnia

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej to nowość w dziedzinie medycyny estetycznej. Jeśli chodzi o propozycję, jaką jest radiofrekwencja mikroigłowa we Wrocławiu, to powszechnie uznaje się, że jest to doskonała alternatywa dla popularnej chirurgii plastycznej. Ta innowacyjna technologia pobudza skórę do regeneracji i odbudowy struktury kolagenowej. W artykule wyjaśniamy, dla kogo rekomendowana jest radiofrekwencja mikroigłowa. Wrocław zaprasza na zabiegi radiofrekwencji mikroigłowej.

1. Dla kogo zalecany jest zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

2. Jak się umówić na zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

3. Radiofrekwencja mikroigłowa — Wrocław prezentuje efekty

W dzisiejszych czasach każdy może wyglądać młodo i pięknie. Przykładem są kobiety dojrzałe, które nie muszą martwić się o swoją datę urodzenia. Zadbane panie wyglądają niemal jak nieco starsze siostry swoich córek. Dzięki medycynie estetycznej można wizualnie cofnąć czas. Dla kobiet i mężczyzn dość trudne w akceptacji są blizny potrądzikowe i rozszerzone pory. Obecnie można je skutecznie zlikwidować dzięki metodom takim jak radiofrekwencja mikroigłowa. Wrocław może pochwalić się gabinetem www.mmclinic.pl, w którym mogą Państwo zapisać się na radiofrekwencję mikroigłową. Ilość zabiegów zależy od tego, jakie są indywidualne potrzeby danej osoby. Radiofrekwencja mikroigłowa jest na ogół bezbolesna, przy czym pacjenci mogą odczuwać delikatne pieczenie. Decydując się na zabieg, trzeba brać pod uwagę, że czas rekonwalescencji może być też sprawą osobistą (standardowo jest to okres do 2 dni). Radiofrekwencja mikroigłowa określana jest jako nieoperacyjny lifting. Przy tradycyjnym liftingu skóry trzeba poświęcić znacznie więcej czasu na regenerację, a poza tym pacjenci mogą obawiać się komplikacji po zabiegu. Dlatego radiofrekwencja mikroigłowa zyskuje na całym świecie coraz więcej zwolenników. Połączenie dwóch technik (nakłuwanie ciała mikroigłami plus przegrzanie tkanek) daje wiele korzyści. Przykładem może być redukcja tkanki tłuszczowej. W miarę upływu lat odchudzanie może stawać się coraz trudniejsze. Bardzo często doświadczają tego kobiety w wieku okołomenopauzalnym i kobiety cierpiące na choroby, które utrudniają odchudzanie (insulinooporność, choroba Hashimoto). Zabieg może być wykonywany na dowolnym obszarze ciała. Ostateczny rezultat nie musi pojawić się od razu. Przeciwskazaniem mogą być między innymi choroby nowotworowe, metalowe implanty lub karmienie piersią.

Czytaj  „Szeptacz”, „Kasztanowy ludzik”, „Noc kiedy umarła” - 3 doskonałe thrillery na długie jesienne wieczory

Dla kogo zalecany jest zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

Wskazania do zabiegu są następujące:

 • blizny po trądziku
 • rozszerzone pory
 • rozstępy
 • zmarszczki (zwłaszcza gdy kosmetyki nie pomagają przy usuwaniu zmarszczek)
 • opadające powieki
 • utrata jędrności skóry
 • obwisła skóra (po ciąży lub po znacznym schudnięciu)
 • zmieniający się owal twarzy (na skutek starzenia się organizmu)
 • cellulit
 • pozostałości po ranach (po operacjach, skaleczeniach)
 • przebarwienia na skórze i fotouszkodzenia skóry
 • nadpotliwość
 • zgrubienia i nierówności skóry.

Jak się umówić na zabieg radiofrekwencji mikroigłowej?

Zabieg wykonywany jest po konsultacji. Przede wszystkim chodzi o wykluczenie przeciwwskazań, a także o ustalenie planu zabiegów. Każdy pacjent może mieć inne potrzeby i oczekiwania. Jedni mogą marzyć o tym, by zlikwidować zmarszczki, a inni mogą chcieć pozbyć się rozstępów. Radiofrekwencja mikroigłowa wnika w głębsze warstwy skóry — chociaż jest bezbolesna, pacjenci mogą oczekiwać preparatów znieczulających. Tego rodzaju środki są stosowane dla większego komfortu pacjentów. Zabiegi poprawiają wygląd skóry, przy czym dla utrzymania efektów, warto powtarzać je co kilka miesięcy. Częstotliwość powtórzeń trzeba skonsultować indywidualnie.

Radiofrekwencja mikroigłowa — Wrocław prezentuje efekty

Można powiedzieć, że zabieg, jakim jest mikronakłuwanie, jest ratunkiem dla osób, które z różnych względów nie są zadowolone ze swego wyglądu. Wiek pacjentów ma mniejsze znaczenie. Przykładowo nastolatków bardzo często dotyka problem wykwitów ropnych na twarzy. Dla większości z nich jest to rodzaj życiowej tragedii. Niestety, po trądziku mogą pozostawać blizny, które nie dodają urody. Dla kobiety w starszym wieku marzeniem może być poprawa owalu twarzy i usunięcie zmarszczek. Są panie, które nie tolerują zmarszczek na twarzy i trudno jest się im pogodzić ze starzeniem się organizmu. Kobiety po urodzeniu dziecka mogą cierpieć z powodu problemu z powrotem do wyglądu sprzed ciąży. Okazuje się, że radiofrekwencja mikroigłowa może rozwiązać wiele problemów związanych z wyglądem.

Czytaj  Jak usprawnić proces rekrutacji?

Pacjenci mogą się spodziewać:

 • likwidacji drobnych zmarszczek
 • zmniejszenia zmarszczek (w szczególności zmarszczek głębokich)
 • likwidacji lub zmniejszenia widoczności blizn po trądziku czy operacjach
 • eliminacji rozszerzonych porów
 • usunięcia rozstępów
 • zmniejszenia cellulitu
 • zmniejszenia tkanki tłuszczowej
 • uzyskania efektu odmłodzenia twarzy.

Rezultaty zabiegu mogą zależeć od wieku i stanu zdrowia pacjenta, uwarunkowań genetycznych, prowadzonego stylu życia i respektowania zaleceń wydanych po zabiegu.

Polecane wpisy
Marketing dla dentystów – promocja własnej marki
Marketing dla dentystów – promocja własnej marki

Dobry stomatolog to specjalista na wagę złota. Zawsze tak było i nic nie wskazuje, żeby ten stan rzeczy miał się Czytaj dalej

Poznaj najnowsze rozwiązania dotyczące płatności krypto
Poznaj najnowsze rozwiązania dotyczące płatności krypto

Wraz z dynamicznym rozwojem technologicznym i coraz większym zainteresowaniem kryptowalutami, płatności krypto stają się coraz bardziej popularne na całym świecie. Czytaj dalej