Informatyka

Darmowe templatki do wordpressa od Templatemonster.com

Jedną z wielkich przewag każdego CMS, w tym i WordPress jest obecność gotowych rozwiązań, które pozwalają znaczniej przyspieszyć proces tworzenia strony www. Do takich rozwiązań odnoszą się różne motywy i wtyczki, które dostępne na stronach producentów oraz na repozytorium WordPress. I co nie mało ważne, dużo z nich można pobrać całkowicie za darmo. Na naszej stronie już pisaliśmy na temat. wtyczek dla WordPress Dziś chcemy rozszerzyć podany temat informacją o motywach, które odgrywają ważną role pod czas budowania strony internetowej.

W Internecie można znaleźć wielką liczbę zarówno darmowych, jak i płatnych motywów dedykowanych dla różnych wersji WordPress. I chociaż płatne templatki mają więcej przewag w odnoszeniu do darmowych analogów, ale nie zawsze tak jest, że one są lepsze. Czasami można spotkać się z płatnymi motywami, które wykonane tak tragicznie, że lepiej skorzystać się z darmowego rozwiązania. Dlatego ważnym kryterium pod czas wyboru templatki jest producent.

Dziś my chcemy przedstawić Państwu kilka darmowych motywów dla WordPress, które nie czym się nie różnią od płatnych analogów. Przedstawione templatki stworzone przez specjalistów z TemplateMonster. One są w pełni responyswne i kompatybilne dla ostatnich wersji CMS WordPress. Oprócz tego zawierają one wielki wybór funkcji dla realizacji profesjonalnych stron internetowych.

Motyw Restauracja

Podany motyw będzie dobrym rozwiązaniem dla tworzenia strony internetowej restauracji, pizzerii i innych lokali. Motyw jest zbudowany w taki sposób, że wszystka niezbędna informacja na stornie głównie jest umieszczona w specjalnych ilustrowanych blokach. Oprócz tego jest możliwość dodawać opinii byłych klientów o restauracji, które pozwolą zachęcić nowych do odwiedzin restauracji.

Motyw jest responsywny. Funkcji motywu realizowane są za pomocą frameworków Bootstrap i CherryFramework.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.0.x

Kompatabilny z WordPress:       3.6.x-4.2.x

Czytaj  Jak usunąć konto na Facebooku przez przeglądarkę

Cherry Framework wersja:         3.1.4

Animacja: HTML plus JS

Dodatkowe funkcje: Advanced Theme Options, Sliced PSD, Back To Top Button, Calendar, Crossbrowser Compatibility, Custom Page Templates, Drop Down Cart, Dropdown Menu, Favicon, Google map, Google Web Fonts

Język: Angielski

Restauracja

DEMO – http://www.templatemonster.com/demo/52056.html

Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-restauracija/

 

Motyw Usługi Doradcze

Dlatego, aby strona internetowa przyciągała maksymalną liczbę klientów, które trafili na nią, musi ona zawierać nie tylko interesującą informację, ale i miecz kreatywny wygląd z odpowiednim zestawem funkcji. Przedstawiony motyw będzie dobrym rozwiązaniem dla realizacji właśnie takich stron www.

Podany motyw oparty jest o Bootstrap i CherryFramework, co rozszerza jego funkcjonalność. Oprócz tego jest on responsywny i optymalizowany pod kątem SEO.

Innymi przewagami podanego motywu są:

  • suwak na całą szerokość ekranu, w który można dodawać obrazki i tekst;
  • stopka z suwakiem, do której można dodawać polecane produkty, usługi lub opinii klientów.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.2.x

Kompatabilny z WordPress:       3.6.x-4.2.x

Cherry Framework wersja:         3.1.4

Animacja: HTML plus JS

Język: Angielski

DEMO – http://livedemo00.template-help.com/wordpress_54599/

Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-uslugi-doradcze/

uslugi doradcze

Motyw Portfolio Fotograficzne

Porfolio dla fotografa – to jego wizytówka, dzięki której może on pokazać swój talent. Porfolio fotograficzne przedstawione w Internecie – to możliwość rozszerzyć horyzonty swojej działalności i powiedzieć o sobie na cały świat. Pomóc w realizacji takiego ambitnego planu może ten motyw.

Podany motyw zawiera bardzo rozbudowaną galerię, dzięki której odwiedzające będą mieli możliwość lekko zapoznać się z pracami autora. Oprócz tego jest on responsywny, dzięki czemu strona www będzie poprawnie wyświetlać na urządzeniach z różną rozdzielnością ekranu. Funkcjonalność strony www realizowana jest za pomocą frameworków Bootstrap i CherryFramework.

Szczegółowa informacją dotycząca motywu:

WordPress CMS:             4.2.x

Czytaj  Naprawa rejestru Windows: Poradnik krok po kroku

Kompatabilny z WordPress:       3.6.x-4.2.x

Cherry Framework wersja:         3.1.5

Animacja: HTML plus JS, Parallax, Lazy Load effect

Język: Angielski

Portfolio

DEMO – http://livedemo00.template-help.com/wordpress_53917/

Pobrać – http://www.templatemonster.com/pl/free-templates/szablon-wordpress-portfolio-fotograficzne/

#wordpress

Polecane wpisy
Delta-homes.com – Jak usunąć ?

Delta-homes.com jest wyszukiwarką promowaną przez wszelakie programy freeware oraz shareware. Jak tylko dostaje się do PC zmienia ustawienia strony domowej Czytaj dalej

Jak wybrać klawiaturę do komputera?
Jak wybrać klawiaturę do komputera?

Jak wybrać klawiaturę do komputera? Klawiatura to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia komputera. Odpowiednio dobrana klawiatura zapewni Ci komfort pracy Czytaj dalej