Inne

Kultowy hit disco polo w zupełnie nowej odsłonie

Każdy miłośnik disco polo doskonale kojarzy hit “Żono Moja”, który do tej pory jest słuchany podczas wielu imprez i wydarzeń. Utwór zespołu Masters po raz pierwszy można było usłyszeć w 2008 roku i natychmiast zdobył olbrzymią popularność. Melodyjna piosenka z łatwym do zapamiętania tekstem porwała tłumy, a autorowi zapewniła rozpoznawalność i drogę do sławy. Mimo upływu wielu lat nadal w wielu miejscach można usłyszeć piosenkę. Może się jednak okazać, że oryginalna wersja za niedługo zostanie zastąpiona poprzez nowe wydanie. Pojawiają się bowiem informacje o tym, ze kultowy utwór ma powstać w zupełnie nowej odsłonie.

Nowa odsłona utworu “Żono Moja”?

Utwór “Żono Moja”, który powstał w 2008 roku nadal budzi bardzo duże zainteresowanie. Z uwagi na upływ czasu jego jakość pozostawia jednak odrobinę do życzenia. Zmieniły się również trendy w kwestii tworzenia linii melodycznych w muzyce. Nie dziwi zatem fakt, że wokalista zespołu Masters, Paweł Jasionowski na swoich mediach społecznościowych poinformował, że rozważa stworzenie nowej wersji utworu. Remaster może być sposobem na to, aby przywrócić piosence brzmienie i ponownie wprowadzić ją na listy przebojów. Nowa wersja utworu z całą pewnością będzie lepsza pod względem jakościowym. Dodatkowo jak przystało na remaster będzie nawiązywała do pierwotnego utworu. Fani piosenki nie powinni być dzięki temu zawiedzeni powstaniem nowej wersji. Same informacje nie są jednak oficjalnie potwierdzone i nie wiadomo czy faktycznie dojdzie do powstania odświeżonej wersji piosenki. Dla wielu starszych fanów wokalisty może to być nie lada okazja do tego, aby powrócić do dawnej twórczości i przypomnieć sobie lata młodości.

Więcej informacji na temat planów wokalisty i jego pomysłów na dalszą karierę można znaleźć na stronie: disco-polo.info/pawel-jasionowski-masters-odswiezy-swoj-wielki-hit-zono-moja-to-co-napisal-zdradza-wszystko.

“Żono Moja” to nadal największy przebój zespołu Masters

Mimo, że utwór ma już wiele lat to nadal jest jednym z największych i najbardziej kultowych przebojów zespołu Masters. Piosenka do tej pory jest przez zespół grana podczas koncertów i to właśnie przy niej bawi się najwięcej osób. Fani doskonale znają tekst utworu mimo upływu długiego czasu i bardzo chętnie do niego wracają. Wszystko to bezpośrednio przekłada się na chęć autora do odświeżenia swojego hitu. Nowa wersja mogłaby pozwolić na zdobycie nowych fanów, a jednocześnie ucieszyłaby starszych. Nie pozostaje zatem nic innego jak czekać na dalsze wiadomości i ewentualne potwierdzenie prac nad nową wersją utworu.

Polecane wpisy
Czym przyciąga Świnoujście – co warto zobaczyć?
Czym przyciąga Świnoujście - co warto zobaczyć?

To najdalej wysunięte na północny-zachód polskie miasto, które położone jest aż na 44 wyspach i wysepkach. Cała okolica zachwyca niepowtarzalnym Czytaj dalej