Jak zmniejszyć licznik FPS w CS:GO
Baza wiedzy Gry Informatyka

Jak zmniejszyć licznik FPS w CS:GO

Aby zmniejszyć wyświetlaną wartość licznika FPS w grze CS:GO, możesz zastosować kilka metod:

Jak zmniejszyć licznik FPS w CS:GO
Jak zmniejszyć licznik FPS w CS:GO
  1. Komenda fps_max: Możesz użyć komendy „fps_max” w konsoli gry, aby ograniczyć maksymalną liczbę klatek na sekundę. Na przykład, jeśli chcesz ograniczyć FPS do 60, wpisz w konsoli „fps_max 60”.
  2. Ograniczenie odświeżania monitora: Sprawdź ustawienia odświeżania monitora w systemie operacyjnym. Jeśli twój monitor ma odświeżanie 144 Hz, a chcesz ograniczyć FPS do 60, możesz zmienić ustawienia odświeżania monitora na 60 Hz. To spowoduje, że gra będzie działać z ograniczeniem 60 FPS.
  3. Zmniejszenie mocy obliczeniowej: Zmniejszenie ustawień graficznych w grze, takich jak rozdzielczość, jakość tekstur, efekty specjalne i cienie, może obniżyć wykorzystanie mocy obliczeniowej i w rezultacie spowodować niższe FPS.
  4. Wyłączenie synchronizacji pionowej (V-Sync): Jeśli masz włączoną synchronizację pionową (V-Sync), wyłączenie jej może spowodować niższy licznik FPS. Sprawdź ustawienia gry lub panelu sterowania karty graficznej i upewnij się, że V-Sync jest wyłączony.

Pamiętaj, że wydajność gry zależy od specyfikacji twojego komputera, a zmniejszenie licznika FPS może być również wynikiem zmniejszenia jakości wizualnej. Eksperymentuj z różnymi ustawieniami, aby znaleźć odpowiednią równowagę między wydajnością a jakością w grze.

image_pdfimage_print
Polecane wpisy
Linki w artykułach a SEO

Prawie nikt nie może być pewny, które techniki pozycjonowania będą pozytywnie oceniane przez przeglądarki za tydzień, miesiąc czy rok. Wytyczne Czytaj dalej

Minecraft zacina się na dobrym kompie
Minecraft zacina się na dobrym kompie

Jeśli doświadczasz zacinania się Minecrafta na dobrym komputerze, oto kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać ten problem: 10 ciekawych informacji na temat informatyki Początki informatyki sięgają Czytaj dalej

Gra nie chce się uruchomić Windows 7
Gra nie chce się uruchomić Windows 7

Jeśli gra nie chce się uruchomić na systemie Windows 7, oto kilka sugestii, które mogą pomóc rozwiązać ten problem: [caption Czytaj dalej

Udostępnij wpis: