Jak zwiększyć FPS w CS:GO na laptopie
Baza wiedzy Gry Informatyka

Jak zwiększyć FPS w CS:GO na laptopie

Aby zwiększyć ilość klatek na sekundę (FPS) w CS:GO na laptopie, możesz spróbować kilku poniższych rozwiązań:

Jak zwiększyć FPS w CS:GO na laptopie
Jak zwiększyć FPS w CS:GO na laptopie
  1. Zaktualizuj sterowniki: Upewnij się, że masz zainstalowane najnowsze sterowniki dla swojej karty graficznej. Możesz pobrać je ze strony producenta karty graficznej lub skorzystać z narzędzi automatycznego aktualizowania sterowników.
  2. Zmień ustawienia zasilania: W ustawieniach zasilania laptopa możesz wybrać tryb „Wysoka wydajność” lub podobny. To zwiększy wykorzystanie mocy obliczeniowej i poprawi wydajność w grach.
  3. Wyłącz zbędne programy w tle: Zamknij wszelkie niepotrzebne aplikacje działające w tle, ponieważ mogą one obciążać procesor i pamięć RAM, co może wpływać na wydajność gry.
  4. Ogranicz działanie programów antywirusowych: Czasami programy antywirusowe mogą wpływać na wydajność gier. Możesz spróbować ograniczyć ich wpływ, wyłączając skanowanie w czasie rzeczywistym lub dodając CS:GO do listy wyjątków w programie antywirusowym.
  5. Zmniejsz ustawienia graficzne w grze: Przejdź do ustawień graficznych w CS:GO i zmniejsz wartości dla takich opcji jak rozdzielczość, jakość tekstur, efekty specjalne i cienie. Obniżenie tych ustawień może zwiększyć wydajność gry kosztem jakości wizualnej.
  6. Wyłącz włączanie pamięci wirtualnej: Możesz spróbować wyłączyć włączanie pamięci wirtualnej (pliku stronicowania) lub zwiększyć jej rozmiar. Aby to zrobić, kliknij prawym przyciskiem myszy na ikonie „Mój komputer” lub „Ten komputer” na pulpicie, wybierz „Właściwości”, a następnie przejdź do „Zaawansowane ustawienia systemu”. W zakładce „Wydajność” kliknij na przycisk „Ustawienia” i przejdź do zakładki „Zaawansowane”. Kliknij na przycisk „Zmień” pod sekcją „Pamięć wirtualna” i wyłącz włączanie automatyczne lub zwiększ rozmiar pamięci wirtualnej.
  7. Przełącz się na tryb pełnoekranowy lub okienkowy bez obramowania: Wybierz tryb pełnoekranowy lub okienkowy bez obramowania w ustawieniach CS:GO. Może to pomóc w zoptymalizowaniu wydajności gry.
  8. Czyść system: Regularnie czyść system z niepotrzebnych plików i folderów.
image_pdfimage_print
Polecane wpisy
Linux jak sprawdzić IP
Linux jak sprawdzić IP

Aby sprawdzić adres IP w systemie Linux, możesz skorzystać z kilku różnych poleceń. Oto kilka przykładów: Czytaj dalej

Dochód pasywny 2023
Dochód pasywny 2023

Dochód pasywny odnosi się do zarobków, które są generowane z inwestycji lub aktywności, które nie wymagają aktywnego zaangażowania i pracy Czytaj dalej

Jak sprawdzić numer seryjny dysku twardego Linux
Jak sprawdzić numer seryjny dysku twardego Linux

Aby sprawdzić numer seryjny dysku twardego w systemie Linux, można skorzystać z narzędzia smartmontools. Oto jak to zrobić: [caption id="attachment_6957" Czytaj dalej

Konfiguracja poczty Interia
Konfiguracja poczty Interia

Konfiguracja poczty Interia przy użyciu protokołów POP3, IMAP i SMTP jest podobna do konfiguracji innych usług pocztowych. Oto krótki opis Czytaj dalej

Jak zarobić 20000 w jeden dzień
Jak zarobić 20000 w jeden dzień

Zarobienie 20000 zł w jeden dzień może być wyzwaniem, ale oto kilka sugestii, które mogą Ci pomóc: [caption id="attachment_6982" align="aligncenter" Czytaj dalej

Udostępnij wpis: