GSM Inne

Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym?

W życiu codziennym jest wiele sytuacji, w których mógłby się nam przydać podsłuch w telefonie. Współczesne smartfony to w pełni multimedialne urządzenia o nieskończonych możliwościach. Mówiąc zatem o podsłuchiwaniu telefonu komórkowego, powinniśmy mieć na myśli coś więcej niż tylko podsłuchiwanie rozmów. Katalog możliwości jest znacznie szerszy i obejmuje takie czynności jak te, które wymieniamy poniżej.

Na czym polega współczesny podsłuch telefonu komórkowego?

Możliwość podsłuchu telefonu komórkowego dają nam dziś specjalne programy, przeznaczone do instalacji w pamięci urządzenia. Nie ma zatem potrzeby instalowania zewnętrznych mini urządzeń, czyli klasycznych pluskiew. Byłoby to niemożliwe z kilku powodów — trudności z rozebraniem telefonu na części pierwsze, a także brak wystarczającej ilości miejsca wewnątrz telefonu. Zamiast tego, podsłuchać telefon można na jeden z kilku sposobów. Wszystko, co trzeba zrobić, to zainstalować na nim zestaw szpiegowskiego oprogramowania, którego możliwości wymieniamy poniżej.

Poznaj oprogramowanie przeznaczone, by podsłuchać telefon komórkowy

SpyOne to innowacyjne oprogramowanie, które należy zainstalować w telefonie, który zamierzamy szpiegować. Działa ono w tle i nie jest widoczne w menedżerze urządzeń. Jego działanie w niewielkim zakresie obciąża zasoby sprzętowe, zatem nic nie wzbudza podejrzeń użytkownika. Telefon nie ma widocznego spowolnienia, nie występują również żadne inne objawy, wskazujący na działanie programu szpiegującego. A jego możliwości obejmuję m.in.

  • rozmowy telefoniczne — możliwość nagrywania rozmów i przekazywanie plików z zarejestrowanym dźwiękiem;
  • przeglądanie internetu — zapisywanie informacji o czasie i adresach odwiedzanych stron;
  • aparat fotograficzny — udostępnianie zdjęć i video wykonanych telefonem;
  • klawiatura — przechwytywanie tekstów wpisanych na telefonie, np. w wiadomości SMS, e-mail, komunikatorach i na czatach;
  • nasłuch — nie wzbudzając niczyich podejrzeń, możemy prowadzić nasłuch otoczenia, w którym znajduje się telefon;
  • lokalizacja — udostępnianie, w tym również w czasie rzeczywistym aktualnego położenia.

Aktualnie wiele osób jest zainteresowanych podsłuchem telefonu. Aby na taki krok się zdecydować, powody nie mogą być błahe. Jeśli chcesz się dowiedzieć, jak działa podsłuch w telefonie komórkowym forum internetowe udzieli ci wielu cennych informacji na ten temat. Aby w pełni móc korzystać z nieograniczonego podsłuchiwania rozmów telefonicznych, warto by telefon pozostawał pod stałym i mocnym zasięgiem sieci komórkowych i miał do wykorzystania nieograniczony pakiet danych. Są one niezbędne do transferowania danych, np. przesyłania zdjęć, które rzecz jasna przed wysyłką mogą być automatycznie skompresowane i pomniejszone.

Czytaj  Owijarki do palet – czym są? Dlaczego warto?

Co nam daje możliwość podsłuchu telefonu komórkowego?

W jakich okolicznościach powinniśmy się zdecydować na podsłuch telefonu innej osoby, np. swojego dziecka, partnera lub pracownika? Są to takie sytuacje, w których np. martwimy się o bezpieczeństwo takiej osoby, czy np. nie wplątała się w różnego typu problemy lub mamy podejrzenia, że jesteśmy przez nią oszukiwani. Oprogramowanie szpiegujące w telefonie komórkowym jest także przydatne jako narzędzie kontroli rodzicielskiej, pozwalające nam prowadzić nasłuch w czasie rzeczywistym, a także śledzić zmieniające się położenie telefonu (a tym samym jego użytkownika) na internetowej mapie. Opcja ta jest bardzo przydatna po to, by mieć pewność czy np. dziecko dotarło do szkoły lub wróciło z niej prosto do domu.

 

Materiał zewnętrzny.

Polecane wpisy
Sieci komórkowe, standardy, parametry, historia

Istnieje wiele standardów sieci komórkowych, z których każdy ma swoje specyfikacje i zasady działania. Poniżej wymieniam kilka najważniejszych standardów: GSM Czytaj dalej

Jak wybrać bindownicę do biura?
Jak wybrać bindownicę do biura?

Bindownica to urządzenie, które ułatwia organizację dokumentów papierowych. Zobacz jak wybrać odpowiednie rozwiązanie do biura. Jak Czytaj dalej