Windows 12 data premiery
Informatyka Windows 12

Windows 12 data premiery

Windows 12: data premiery

Windows 12 data premiery
Windows 12 data premiery

Windows 12, nadchodząca wersja systemu operacyjnego Microsoftu, ma zostać wydana w 2024 roku. Microsoft ogłosił, że data premiery Windowsa 12 zostanie podana w późniejszym terminie.

Oczekuje się, że Windows 12 zostanie wydany w drugiej połowie 2024 roku. Microsoft zazwyczaj wydaje nowe wersje systemu Windows w październiku lub listopadzie. Jeśli ta tendencja się utrzyma, Windows 12 może zostać wydany w październiku lub listopadzie 2024 roku.

Microsoft nie podał jeszcze konkretnej daty premiery Windowsa 12. Firma prawdopodobnie ogłosi datę premiery w miarę zbliżania się do jej terminu.

Dopóki Microsoft nie ogłosi konkretnej daty premiery Windowsa 12, użytkownicy będą musieli poczekać, aby dowiedzieć się, kiedy będą mogli zainstalować nowy system operacyjny.

Polecane wpisy
Najlepsze rozszerzenia VPN dla Google Chrome
Najlepsze rozszerzenia VPN dla Google Chrome

Najlepsze rozszerzenia VPN dla Google Chrome Rozszerzenia VPN dla Google Chrome to łatwy sposób na ochronę prywatności i bezpieczeństwa w Czytaj dalej

Jak działa myszka komputerowa, co to jest myszka komputerowa, rodzaje myszek komputerowych

Myszka komputerowa jest jednym z najważniejszych urządzeń wejściowych, używanych do interakcji z komputerem. Pierwsza myszka została wynaleziona w 1963 roku Czytaj dalej

Czytaj  Sterownik graficzny przestał działać, rozwiązanie