Shopify w Polsce - popularne sklepy
Inne

Shopify w Polsce – popularne sklepy

Nowe technologie zmieniają obraz naszej pracy oraz codziennych aktywności. Jednym z przykładów tego rodzaju sytuacji jest Shopify, które daje różnorodne możliwości osobom chcącym prowadzić swój własny sklep w internecie. W dalszej części artykułu dowiesz się, jak funkcjonuje Shopify w Polsce i dlaczego warto sprawdzić to rozwiązanie.

Shopify w Polsce - popularne sklepy
Shopify w Polsce – popularne sklepy
  • Shopify w Polsce – czym jest?
  • Co to są usługi Shopify Payments?
  • Plan Basic Shopify – co oferuje sprzedawcy?
  • Shopify Plus – zalety rozwiązania
  • Dlaczego warto prowadzić sklep na platformie Shopify?

Shopify w Polsce – czym jest?

Shopify Polska to nowoczesna platforma, rewolucjonizująca branżę e-commerce w Polsce. Dzięki niej możliwe jest założenie w prosty sposób sklepu internetowego i korzystanie z pełnego zaplecza platformy. Dzięki temu nawet laik w sprawach internetowych bez problemu może otworzyć i prowadzić swój własny sklep w internecie.

Co to są usługi Shopify Payments?

Sklep Shopify oferuje także możliwość, którą jest Shopify Payments. Jest to bramka płatności, dedykowana sklepom postawionym na platformie Shopify. Umożliwia ona bezproblemowe płatności online wszystkim klientom sklepów, którzy zaimplementowali tą metodę płatności. Niestety, na ten moment usługa jeszcze nie jest dostępna w Polsce. Można jednak skorzystać z alternatywnych bramek, takich jak przelewy24 lub PayPo.

Plan Basic Shopify – co oferuje sprzedawcy?

Temat Shopify Basic i tego, jaki plan wybrać, jest kluczowy dla wielu sprzedawców. To właśnie plan subskrypcji określa, ile Kosztuje prowadzenie sklepu shopify oraz jakie mamy możliwości jako sprzedawca. W przypadku planu Shopify Basic, koszt wynosi 34 dolary, jednak można natknąć się na różne promocje, które oferują mi.in. ten plan za 1 dolara miesięcznie przez 3 pierwsze miesiące. W tej cenie otrzymujemy podstawowe raporty, możliwość wystawienia do 1000 produktów oraz dwa konta pracownicze.

Czytaj  Zaplanuj pokój dziecka z głową. Postaw na meble, które posłużą kilka lat!

Shopify Plus – zalety rozwiązania

Shopify Plus to najwyższy pakiet biznesowy, kosztujący w tym momencie 2000 dolarów miesięcznie. W planie Shopify Plus mamy możliwość postawienia do 10 sklepów internetowych na jednej licencji, dostajemy także możliwość implementacji najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, takich jak Shopify Scripts oraz Shopify Flow. Jest to z pewnością doskonałe rozwiązanie dla dużych biznesów oraz wszystkich, którzy aspirują do bycia liderami w swojej branży.

Dlaczego warto prowadzić sklep na platformie Shopify?

Shopify to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze sklepami internetowymi. Prowadzenie sklepu internetowego cechuje się przede wszystkim łatwością konfiguracji, najwyższym poziomem bezpieczeństwa, integracją z innymi platformami (takimi jak Facebook), a także daje możliwość dostępu do szablonów sklepów, dzięki czemu można szybko wystartować z własnym sklepem.

Polecane wpisy
Zaplanuj pokój dziecka z głową. Postaw na meble, które posłużą kilka lat!

Urządzenie pokoju dziecięcego stanowi duże wyzwanie dla rodziców. Wiele osób już na początku popełnia błąd, starając się jak najlepiej przystosować Czytaj dalej

Od czego zacząć zabawę z LEGO?
Od czego zacząć zabawę z LEGO?

Od czego zacząć zabawę z LEGO? LEGO, te małe plastikowe klocki, które już od ponad sześćdziesięciu lat zachwycają zarówno dzieci, Czytaj dalej