Badanie wody Warszawa — ile kosztuje w sanepidzie?
Inne

Badanie wody Warszawa — ile kosztuje w sanepidzie?

Badanie wody Warszawa — ile kosztuje w sanepidzie?

Woda przeznaczona dla ludzi do spożycia musi obowiązkowo spełniać konkretne normy jakościowe, które ustalone są przez Ministra Zdrowia. Według rozporządzenia z dnia 7.12.2017 roku, osoby prowadzące gastronomię mają obowiązek systematycznej kontroli wody, by wykluczyć obecność bakterii. Jeśli szukasz firmy, która sprawdzi w wodzie obecność bakterii, serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Przeprowadzimy dla Ciebie badanie wody spełniające wszelkie normy sanepidu.

Badanie wody Warszawa — ile kosztuje w sanepidzie?
Badanie wody Warszawa — ile kosztuje w sanepidzie?

Badanie mikrobiologiczne wody — skorzystaj ze sprawdzonej firmy

Badanie mikrobiologiczne wody przeprowadzone przez naszych specjalistów pozwoli Ci uzyskać wiarygodne wyniki, które będziesz mógł przedstawić sanepidowi. Jeśli prowadzisz lokal gastronomiczny, tego rodzaju analizy wody na obecność mikrobów chorobotwórczych są Twoim obowiązkiem. Zleć badania mikrobiologiczne naszej firmie, a będziesz mieć pewność, że w wodzie dostarczanej na teren Twojego obiektu nie ma bakterii escherichia coli — poczuj pewność i bezpieczeństwo, a także zapewnij sobie pełen pakiet dokumentów wymaganych przez sanepid. Nas specjalista laborant przyjedzie do Ciebie i pobierze wymagane próbki, a następnie zawiezie je do laboratorium, gdzie zostaną one poddane badaniom. Następnie opracujemy protokół dla SANEPIDu, a całość dokumentów otrzymasz na wskazany adres.

Odwiedź nas na proceduryhigieniczne.pl

Badanie wody — kiedy jest konieczne?

Każda woda przeznaczona do celów spożywczych (czyli np. typowo woda pitna, woda w lokalu gastronomicznym), a także woda basenowa muszą zostać poddane specjalnym procedurom takim, jak badanie wody. Mogą się one różnić w zależności od zakresu badanych parametrów, w związku z tym ceny za taką usługę także są różne. Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w analizie wody pitnej — skontaktuj się z nami — nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Zapewniamy badania wody zgodne ze standardami wyznaczonymi przez Ministra Zdrowia. Nasze badanie wody ocenia nie tylko ogólną liczbę mikrobów w wodzie, ale też jon amonowy, enterokoki kałowe i wiele więcej. Dla kogo jeszcze korzystne będzie zlecenie takiego badania? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby, które korzystają z wody pitnej i chcą lub muszą upewnić się co do jej jakości. Jeśli jesteś posiadaczem np. studni głębinowej — nasza propozycja badań także będzie dobrą opcją dla Ciebie. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości nie wahaj skontaktować się z nami. Dokładnie wyjaśnimy cały proces przebiegu badania wody przeznaczonej do spożycia i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Dowiesz się także, jaka jest cena pakietu badań w zależności od Twoich potrzeb.

Czytaj  Perfumy - dobry prezent na każdą okazję

Badanie wody Warszawa – poznaj naszą ofertę

Zlecając nam kontrolę jakości wody na terenie Twojego obiektu, zyskasz wyniki badań wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi, które honorowane są przez SANEPID. Badania wykonywane są w naszym laboratorium przez zespół specjalistów, dzięki czemu masz pewność, że Twoja woda faktycznie jest dobra do spożycia przez ludzi. Co więcej, dzięki nam zyskasz dokumenty potwierdzające przeprowadzenie takich badań, co jest konieczne dla właścicieli gastronomii, którzy muszą podążać za rozporządzeniem ministra zdrowia. Zatem jeśli jesteś posiadaczem hotelu, restauracji, domu opieki społecznej, szpitala, bądź punktu gastronomicznego, skorzystaj z naszej oferty badań mikrobiologicznych wody na obecność bakterii, w tym Legionella. W naszym labolatorium w Warszawie przeprowadzamy badania wykazujące parametry takie, jak bakteria Escherichia coli, bakterie grupy coli, eneterokoki, Clostridium perfringens i inne. Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą usług diagnostycznych prowadzonych przez naszą firmę.

Polecane wpisy
Przyciągające serca i wzrok – Atrakcje Bieszczad, które musisz zobaczyć
Przyciągające serca i wzrok – Atrakcje Bieszczad, które musisz zobaczyć

Bieszczady, najdzikszy zakątek Polski, stanowią esencję tego, co w podróżach krajowych najbardziej urzeka – nieskażoną naturę, błogi spokój i możliwość Czytaj dalej

Jak wybrać dobrą szkołę języka niemieckiego?

W naszym otoczeniu pojawia się bardzo dużo ofert szkół języka niemieckiego Warszawa, które oferują naukę tego języka. Język niemiecki staje się Czytaj dalej