Najtańsze przelewy zagraniczne – jak je bezpiecznie realizować?
Inne

Najtańsze przelewy zagraniczne – jak je bezpiecznie realizować?

Chcesz szybko przekazywać pieniądze swoim bliskim? A może masz zamiar płacić za towary i usługi z zagranicznego konta? Nie musisz za każdym razem ponosić wysokich opłat i tracić na całej procedurze. Możesz skorzystać z tanich przekazów, które pozwolą Ci zarządzać środkami dokładnie tak, jak chcesz. Jak realizować najtańsze przelewy zagraniczne z UK do Polski i innych krajów UE? Zobacz!

Najtańsze przelewy zagraniczne – gdzie je wykonywać?

Jeśli myślisz o wykonywaniu przelewów – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych – to najpewniej chcesz skorzystać z oferty banku. Czy zaskoczy Cię, że to może nie być najlepsza opcja? Okazuje się, że te instytucje oferują usługi międzynarodowe na średnio korzystnych warunkach.

Przelewy są często nieproporcjonalnie drogie, a do tego wymagają dopełnienia licznych formalności. W niektórych przypadkach możesz stracić od kilku do kilkudziesięciu procent wartości transakcji, a do tego nawet kilkanaście minut na uzupełnienie formalności.

Co więcej, odbiorca może czekać na środki nawet kilka dni, więc w awaryjnych sytuacjach nie będzie to dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie. Nie musisz być na nie skazany. Możesz skorzystać z alternatywnej opcji: tańszej, szybszej, a do tego równie bezpiecznej i działającej na przejrzystych zasadach. Są nią najtańsze przelewy zagraniczne obsługiwane przez operatorów zewnętrznych.

Operator przelewów zagranicznych – alternatywa dla banku, która może Ci się opłacić

Najtańsze przelewy zagraniczne – jak je bezpiecznie realizować?
Najtańsze przelewy zagraniczne – jak je bezpiecznie realizować?

Jeszcze do niedawna panowało przekonanie, że tylko banki mogą obsługiwać płatności krajowe i międzynarodowe. W związku z tym otrzymały one swego rodzaju monopol na takie działania – mogły dyktować klientom dowolne warunki. Miało to na celu umożliwić bankom maksymalizację zysków. Doprowadziło to jednak do sytuacji, w której przelew na kilkaset złotych może kosztować nawet kilkadziesiąt złotych.

Zewnętrzny operator płatności jest konkurencją dla podmiotów z sektora bankowego. Proponuje on niższe koszty transakcji, a jednocześnie zachowuje wszelkie zasady dotyczące bezpieczeństwa Twoich danych oraz obsługiwanych środków.

Czytaj  Złote uchwyty meblowe - wyjątkowy detal dla eleganckich wnętrz

Operator płatności międzynarodowych z dobrymi opiniami, przejrzystym trybem działania i niskimi opłatami

Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług EasySend – ekspresowe przelewy zagraniczne, bezpieczne rozwiązania, poznasz nową jakość w płatnościach międzynarodowych. Podmiot cieszy się dobrymi opiniami wśród użytkowników, którzy zwracają uwagę na:

  • minimum formalności,
  • sprawną realizację przelewu (nie w kolejnym dniu roboczym czy po kilku dniach, a maksymalnie po 10 minutach),
  • gwarancję ceny kursu wymiany walut przez 24 godziny,
  • maksymalną ochronę danych osobowych i Twoich środków,
  • możliwość przekazania pieniędzy na kartę, konto w banku i do odbioru w gotówce.

Najważniejsze jest jednak to, że takie przelewy nie kosztują dużo – ceny zaczynają się już od 0,99 GBP. Wybierając alternatywę dla oferty banku, możesz sporo zaoszczędzić, a przy okazji przeciwstawić się wysokim kosztom usług w sektorze bankowym.

Przelew zagraniczny kojarzy się z wysokimi kosztami. Nie musi być jednak tak dużym wydatkiem, jeśli wybierzesz odpowiedni podmiot do jego obsługi. Skorzystaj z usług EasySend – ekspresowych przelewów zagranicznych, bezpiecznych rozwiązań. Możesz przekazać odbiorcy pieniądze w ciągu 10 minut bez zbędnych formalności i wysokich kosztów.

Polecane wpisy
Akcje spółek, co to za instrument i jak działa?
Akcje spółek, co to za instrument i jak działa?

Obecnie coraz więcej osób interesuje się inwestowaniem, chcąc mnożyć swoje oszczędności, albo przynajmniej zabezpieczyć je przed utratą wartości. Jedną z Czytaj dalej

Apartamenty do wynajęcia w Gdańsku – doskonały pomysł na udany weekend
Apartamenty do wynajęcia w Gdańsku - doskonały pomysł na udany weekend

Gdańsk to miasto o bogatej historii i kulturowym dziedzictwie, które przyciąga turystów z całego świata. Jego malownicze uliczki, zabytkowe budowle Czytaj dalej