Idealny telefon do robienia selfie, czyli Galaxy Z Flip5
GSM

Idealny telefon do robienia selfie, czyli Galaxy Z Flip5

W dobie powszechnego dostępu do social mediów nasze telefony komórkowe nie są już jedynie urządzeniami, z których korzystamy podczas rozmów na odległość czy pisania SMS-ów. To nic innego, jak miniaturowe komputery, które kryją się w naszych kieszeniach. Szukasz smartfona, który pomimo niewielkich rozmiarów może zaoferować Ci wiele ciekawych możliwości? Już teraz sprawdź, czym zaskoczy Cię nowy Galaxy Z Flip5!

Idealny telefon do robienia selfie, czyli Galaxy Z Flip5
Idealny telefon do robienia selfie, czyli Galaxy Z Flip5

 

Poznaj składany smartfon Galaxy Z Flip5

Marka Samsung od lat tworzy smartfony, których funkcje dostosowane są do potrzeb ich użytkowników. Firma podąża za trendami, a aktualnie do łask wracają telefony niewielkich rozmiarów – a przynajmniej stwarzają one takie pozory, ponieważ w zaledwie jedną chwilę zyskujemy znacznie większy ekran, na którym możemy pracować czy oglądać filmy. 

 

Mowa oczywiście o składanych smartfonach! W przypadku Galaxy Z Flip5 jest to aż 3,4-calowy ekran zewnętrzny. Zachwyć się doskonałą jasnością i idealnym odwzorowaniem kolorów. Jednak to nie wszystko, co może zaoferować nam wspomniany telefon, dostepny w ofercie marki Samsung. To również procesor Snapdragon® 8 Gen 2 stworzony właśnie dla Galaxy. Dzięki niemu przeniesiesz się na zupełnie nowy poziom mocy* i doświadczysz płynniejszej grafiki. Poznaj możliwości sztucznej inteligencji i lepszej wydajności baterii. Ciesz się ulubionymi funkcjami. Składany smartfon sprawdzi się zarówno w pracy, jak i w wolnym czasie.

 

Dlaczego składany smartfon to dobry wybór?

Mały telefon, który w jedną chwilę daje użytkownikowi możliwość skorzystania z dużego ekranu? To właśnie to, co wyróżnia smartfon Galaxy Z Flip5. Składa się tak idealnie, że łatwo zmieści się w niemal każdej kieszeni. Już sam design urządzenia zasługuje na uwagę. Telefon dostępny jest w kilku kolorach inspirowanych światem przyrody.

 

Nie zawsze mamy przy sobie dodatkową torbę, do której wrzucimy niezbędne nam rzeczy. Dobrze więc, aby telefon nie zajmował zbyt wiele miejsca. Stąd tak duża popularność wariantów składanych. Wybierają je zarówno panowie, jak i panie. 

Czytaj  Dzięki AI: Smartfony i aplikacje mobilne uczą się Twoich preferencji

 

Odpowiadaj na wiadomości za pomocą klawiatury QWERTY, ale wykonuj również połączenia i sprawdzaj prognozę pogody – a to wszystko na dużym, jasnym ekranie zewnętrznym**.

 

Mały telefon, ale wielkie możliwości

Oto idealny telefon do robienia selfie. Dzięki FlexCam fotografie zawsze będą prezentowały się doskonale i to bez względu na kąt, pod jakim ustawisz telefon. Obsługa obiektywów w składanym smartfonie jest bardzo prosta, przyjemna i pobudza kreatywność.

 

Skorzystaj z możliwości włączenia aparatu poprzez wykorzystanie skrótu na przednim ekranie. Możesz robić zdjęcia bez konieczności rozkładania telefonu. Nagrywaj wideo 4K*** i rób doskonałe zdjęcia nawet przy słabych warunkach oświetleniowych (skorzystaj z funkcji Nightography).

 

 

* Pokazano poprawę wydajności w porównaniu do Galaxy Z Flip4. Rzeczywista wydajność zależy od środowiska użytkownika, warunków i wstępnie zainstalowanego oprogramowania i aplikacji. Snapdragon jest produktem Qualcomm Technologies, Inc. i/lub jej spółek zależnych. Snapdragon jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Qualcomm Incorporated.

** Ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 jest pierwszym w serii Galaxy Z Flip z czujnikiem zbliżeniowym i pierwszym ekranem zewnętrznym Galaxy Z Flip obsługującym HBM. Ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip5 HBM ma szczytową jasność 1600 nitów, co zapewnia jaśniejszy i wyraźniejszy wyświetlacz.

*** Galaxy Z Flip5 obsługuje nagrywanie filmów 4K. Aby obejrzeć film w rozdzielczości 4K, należy go odtworzyć na urządzeniu oferującym taką rozdzielczość.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

 

Polecane wpisy
Gry na telefon 2023
Gry na telefon 2023

Gry na telefon 2023: najlepsze nowości i wydania Gry na telefon to jeden z najpopularniejszych rodzajów rozrywki. W 2023 roku Czytaj dalej

Gry na Androida
Gry na Androida

Gry na Androida - co warto o nich wiedzieć? Gry na Androida to gry komputerowe, które można uruchomić na urządzeniach Czytaj dalej