Galaxy Watch6 Classic
Inne

Galaxy Watch6 Classic – nowoczesny i designerski smartwatch z funkcją mierzenia ciśnienia

Modny, nowoczesny i wielofunkcyjny – właśnie taki jest smartwatch Galaxy Watch6 Classic obecny w asortymencie marki Samsung. To ponadczasowe urządzenie, które przyciąga uwagę swoim designem, ale jednocześnie zaskakuje dostępnymi funkcjami. Sprawdź, co warto wiedzieć o tym inteligentnym zegarku i co sprawia, że mówi się o nim tak dużo.

Galaxy Watch6 Classic
Galaxy Watch6 Classic

Czym powinien wyróżniać się smartwatch męski?

Smartwatch męski może różnić się nieco od wariantu przeznaczonego dla kobiet. Mowa między innymi o wielkości wyświetlacza, który dostosowujemy do szerokości naszego nadgarstka. U mężczyzn lepiej sprawdzają się modele nieco większe.

 

Panie chętniej wybierają zegarki nieco bardziej ozdobne, a co ciekawe, w przypadku smartwatchy zarówno wygląd tarczy, jak i samego paska można dowolnie zmieniać.

 

Smartwatch z EKG czy może smartwatch z funkcją mierzenia ciśnienia?

Jeżeli lubisz sport czy też po prostu dbasz o swoje zdrowie i monitorujesz zmiany, jakie zachodzą w Twoim organizmie – zapewne zainteresuje Cię smartwatch z EKG*. A co, jeżeli to nie jedyny pomiar, na jakim Ci zależy? Równie popularny jest też smartwatch z funkcją mierzenia ciśnienia**, pozwalający na bieżąco kontrolować wysokość ciśnienia krwi.

 

Na szczęście obie te funkcje możemy znaleźć w tym samym urządzeniu. Mowa o smartwatchu Galaxy Watch6 Classic oferowanym przez markę Samsung. Powyższe pomiary przydają się również podczas aktywności. Przykładowo użytkownik wyznaczyć cel treningu. Smartwatch powiadamia o wejściu do docelowej strefy tętna. Zegarek rozpoznaje ponad 90 różnych treningów, co pozwoli Ci lepiej śledzić postępy i planować wprowadzenie zmian w Twoich treningach. Przydatna okazuje się również funkcja wykrywania upadku, która pozwala na szybkie wezwanie niezbędnej pomocy***.

 

Warto wspomnieć też o funkcji Trenera Snu. Twój smartwatch Galaxy Watch6 Classic pomoże Ci wypracować lepsze nawyki związane ze snem.

 

Co warto wiedzieć o Galaxy Watch6 Classic?

W przypadku smartwatcha Galaxy Watch6 Classic mówimy o wyraźniejszej grafice na wyświetlaczu. Ten model jest natomiast większym o 30%, a co warto dodać – ramka jest tutaj o 15% cieńsza**** niż w przypadku wariantu Galaxy Watch4 Classic.

Czytaj  Komory temperaturowe - działanie, charakterystyka i zastosowanie, czyli wszystko, co warto wiedzieć

 

Noszony codziennie zegarek musi być odporny na czynniki zewnętrzne. Galaxy Watch6 Classic ma szkło szafirowe, które dodatkowo podkreśla jego ponadczasowy styl. Jeżeli chodzi natomiast o stopień ochrony, jest to IP68 i 5ATM, dzięki czemu możesz nosić swój smartwatch w każdą pogodę*****.

 

A jak w prosty sposób dopasować wygląd tego inteligentnego zegarka do stylizacji? Po prostu wymień pasek! Sama czynność jest niezwykle prosta. Wystarczy naciśnięcie jednego przycisku. Prowadnice zostały zaprojektowane w taki sposób, aby z łatwością zainstalować nowy pasek.

 

* Dostępność aplikacji EKG może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja EKG działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia. Użytkownicy nie powinni interpretować ani podejmować działań klinicznych w oparciu o dane wyjściowe urządzenia bez konsultacji z wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia.

 

** Dostępność aplikacji Ciśnienie krwi może się różnić w zależności od kraju lub regionu. Ze względu na krajowe ograniczenia w uzyskaniu zatwierdzenia/rejestracji jako oprogramowanie jako urządzenie medyczne (SaMD), aplikacja Ciśnienie krwi działa tylko na zegarkach i smartfonach zakupionych w krajach, w których usługa jest obecnie dostępna (jednak usługa może być ograniczona, gdy użytkownicy podróżują do krajów nieobjętych usługą). Więcej informacji i najnowsze aktualizacje dotyczące krajów objętych usługą można znaleźć na stronie https://www.samsung.com/apps/samsung-health-monitor. Aplikacja nie jest przeznaczona dla osób poniżej 22 roku życia.

 

*** Funkcja wykrywania upadków musi być włączona w aplikacji Galaxy Wearable na smartfonie Galaxy, aby korzystać z funkcji wykrywania upadków na zegarku.

Czytaj  Jak założyć podsłuch w telefonie komórkowym?

**** Porównanie rozmiaru ekranu i szerokości ramki dotyczy modelu Galaxy Watch6 Classic (43 mm). Rozmiar wyświetlacza modelu Galaxy Watch6 Classic Small (43 mm) jest porównywany z rozmiarem wyświetlacza modelu Galaxy Watch4 Classic (42 mm).

***** Galaxy Watch6 Classic jest wodoodporny do głębokości 50 metrów przez 10 minut w klasie 5ATM. Nie nadaje się do nurkowania ani aktywności w wodzie pod wysokim ciśnieniem. Jeśli urządzenie lub ręce są mokre, należy je dokładnie wysuszyć przed użyciem. Galaxy Watch6 Classic zapewnia stopień ochrony (IP68) przed pyłem i słodką wodą do głębokości 1,5 metra przez maksymalnie 30 minut. Więcej informacji, w tym instrukcje dotyczące pielęgnacji/użytkowania, można znaleźć w instrukcji obsługi.

 

Tekst przygotowano w ramach płatnej współpracy z Samsung Electronics Polska.

 

Polecane wpisy
Loreal Paris – kosmetyki do stylizacji włosów
Loreal Paris – kosmetyki do stylizacji włosów

Loreal Paris – kosmetyki do stylizacji włosów Zadbane włosy wpływają korzystnie nie tylko na wygląd zewnętrzny, ale również na pewność Czytaj dalej

„Szeptacz”, „Kasztanowy ludzik”, „Noc kiedy umarła” – 3 doskonałe thrillery na długie jesienne wieczory

Jesienią wieczory staja się coraz dłuższe,warto więc sięgnąć po dobrą książkę. Zmrok za oknem sprzyja opowieściom o tajemniczej śmierci, zagadkowych Czytaj dalej