News Pozycjonowanie

Design Cart szuka pozycjonerów

Od lat śledzę te stabilniejsze firmy na rynku technologii webowych, ponieważ najlepsze zlecenia zawsze pozyskiwałem od nich. Firmy takie przez swe spore doświadczenie podejmują się ciekawych rozwojowych projektów i to sobie cenię we współpracy z nimi. Ze studiem Design Cart miałem przyjemność pracować nie raz i to w projektach które pchały moje umiejętności znacznie do przodu. Stąd śledzę stronę firmową studia. W sierpniu znalazłem na firmowej stronie że Design Cart ogłasza nabór pozycjonerów.

 

Od lat śledzę te stabilniejsze firmy na rynku technologii webowych, ponieważ najlepsze zlecenia zawsze pozyskiwałem od nich. Firmy takie przez swe spore doświadczenie podejmują się ciekawych rozwojowych projektów i to sobie cenię we współpracy z nimi. Ze studiem Design Cart miałem przyjemność pracować nie raz i to w projektach które pchały moje umiejętności znacznie do przodu. Stąd śledzę stronę firmową studia. W sierpniu znalazłem na firmowej stronie że Design Cart ogłasza nabór pozycjonerów. Czyżby studio należące do Design Studio WWW poszło w HR czy przejęło obowiązki głównej pracowni. Nic z tych rzeczy. Po krótkiej wymianie zdań ze znajomym pracującym w omawianej firmie okazało się że Design Cart wchodzi w branżę pozycjonowania stron internetowych. Dziwi ten fakt ponieważ z tego co pamiętam studio zawsze unikało prac pozycjonerskich, prócz tych związanych z ich własną stroną internetową. Skąd ta nagła zmiana poglądów? Czyżby zmieniło się szefostwo lub poszły nowe wytyczne rozwojowe. Wytyczne rozwojowe i może poszły jednak jak się okazuje nie wynikają one z nowych planów rozwojowych i firmy i studia. Chodzi o klientów firmy i oszustwa jakim Ci padają.

Design Cart większość swoich klientów pozyskuje w Niemczech, jako firma działająca na granicy polsko-niemieckiej, bierze czynny udział w pozyskiwaniu niemieckich klientów z różnorakich przetargów. Do tego większość klientów polskojęzycznych to nasza polska Polonia. W całym tym zamieszaniu chodzi o nierzetelne firmy działające na terenie Niemiec jak się okazuje wielu klientów Design Cart podpisało z takimi firmami toksyczne umowy. Jak wygląda tego typu pozycjonowanie.

Czytaj  Rodzaje ornatów liturgicznych

“Oczywiście zaznaczam że są to różne firmy działające na terenie Niemiec i nie wszystkie są nierzetelne. Jednak skala nieuczciwych działań skłoniła nas do rozwoju firmy w kierunku pozycjonowania sklepów internetowych. Schemat oszustwa jest zazwyczaj taki sam. Klienci są zapewniani o skuteczności danej firmy, otrzymują nawet audyty SEO za darmo. Po podpisaniu umowy na stronie pojawiają się nowe treści. Problem zaczyna się w większości firm już w drugim miesiącu trwania umowy. Na sklepach internetowych nie pojawiają się nowe treści. Na prośbę pokazania jakichkolwiek raportów firmy odmawiają tłumacząc się że ich metody są ich autorskimi metodami i nie chcą ich ujawniać. Oczywiście nie było by żadnej zadymy gdyby były jakiekolwiek efekty prac danych firm.”

– tłumaczy pracownik Design Cart

Jest więc praca dla pozycjonerów sklepów internetowych. Jakie są warunki? Przede wszystkim doświadczenie i dobra znajomość języka niemieckiego. Studio zamierza wejść głównie na rynek Niemiecki. W Polsce zamierza obsługiwać jedynie swoich klientów. Na oficjalnej polskiej stronie studia została już zamieszona oferta pozycjonowania sklepów internetowych.

Jak będzie wyglądała efektywność firmy, czas pokaże, ja ze swoje strony życzę studiu powodzenia, a chętnych zapraszam do wysyłania swoich CV na adres firmowy info@designcart.pl.

Polecane wpisy
Trendy w pozycjonowaniu: Nowe kierunki i strategie w dziedzinie SEO
Trendy w pozycjonowaniu: Nowe kierunki i strategie w dziedzinie SEO

Pozycjonowanie stron internetowych odgrywa kluczową rolę w zdobywaniu widoczności w wyszukiwarkach internetowych i przyciąganiu ruchu organicznego. Wraz z dynamicznym rozwojem Czytaj dalej

Led ledowi nierówny. Na co zwrócić uwagę przy zakupie żarówek ledowych?

Żarówki LED-owe cieszą się coraz większą popularnością. Są chętnie wybierane do domów, mieszkań, biur, a nawet obiektów użyteczności publicznej i Czytaj dalej