Data premiery systemu Windows 12
Windows 12

Data premiery systemu Windows 12

Data premiery systemu Windows 12

System Windows 12 to nadchodząca wersja systemu operacyjnego Microsoftu, która ma zastąpić obecny system Windows 11. Chociaż Microsoft jeszcze nie ogłosił oficjalnej daty premiery systemu Windows 12, spekuluje się, że może zostać wydany w drugiej połowie 2024 roku.

Data premiery systemu Windows 12
Data premiery systemu Windows 12

Jest kilka czynników, które sugerują, że data premiery systemu Windows 12 może być w drugiej połowie 2024 roku. Po pierwsze, Microsoft zwykle wydaje nowe wersje systemu Windows co trzy lata. System Windows 11 został wydany w październiku 2021 roku, więc system Windows 12 powinien zostać wydany w październiku 2024 roku lub później.

Po drugie, Microsoft rozpoczął już program Windows Insider dla systemu Windows 12. Program Windows Insider to program, który pozwala użytkownikom testować nowe wersje systemu Windows przed ich oficjalną premierą. Program Windows Insider dla systemu Windows 12 został uruchomiony w grudniu 2022 roku, co sugeruje, że Microsoft jest na dobrej drodze do wydania systemu Windows 12 w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

Oczywiście, ostateczna data premiery systemu Windows 12 nie jest jeszcze znana. Microsoft może zdecydować się na zmianę daty premiery w zależności od postępów w rozwoju systemu lub innych czynników. Jednak na podstawie obecnych informacji data premiery systemu Windows 12 w drugiej połowie 2024 roku wydaje się najbardziej prawdopodobna.

Oto kilka rzeczy, które można zrobić, aby przygotować się do premiery systemu Windows 12:

  • Upewnij się, że Twój komputer spełnia minimalne wymagania systemowe dla systemu Windows 12. Wymagania systemowe dla systemu Windows 12 nie są jeszcze znane, ale prawdopodobnie będą podobne do wymagań systemowych dla systemu Windows 11.
  • Zapisz swoje dane. Przed zainstalowaniem nowego systemu operacyjnego ważne jest, aby zapisać wszystkie ważne dane. Możesz to zrobić, tworząc kopię zapasową danych na zewnętrznym dysku twardym lub w chmurze.
  • Aktualizuj oprogramowanie. Przed zainstalowaniem nowego systemu operacyjnego ważne jest, aby zaktualizować wszystkie oprogramowanie na swoim komputerze. Możesz to zrobić, korzystając z aplikacji Microsoft Update.
Czytaj  Jak wyłączyć niepotrzebne aplikacje w Windows 10, Windows 11, Windows 12

Poczekamy i zobaczymy, czy Microsoft potwierdzi tę datę premiery.

Polecane wpisy
Windows 12 – wymagania, data premiery, cena
Windows 12 - wymagania, data premiery, cena

Windows 12 - Wymagania, Data premiery i Cena Data publikacji: Lipiec 2023 Windows 12 - wymagania, Czytaj dalej

Jak zainstalować program krok po kroku w Windows
Jak zainstalować program krok po kroku w Windows

Jak zainstalować program krok po kroku Instalacja programu to proces, który umożliwia uruchomienie programu na komputerze. W tym artykule dowiesz Czytaj dalej