Darmowy program do optymalizacji Windows 10
Baza wiedzy Informatyka Windows 10

Darmowy program do optymalizacji Windows 10

Oto kilka darmowych programów do optymalizacji systemu Windows 10:

Darmowy program do optymalizacji Windows 10
Darmowy program do optymalizacji Windows 10
  1. CCleaner: CCleaner oferuje funkcje czyszczenia systemu, usuwania niepotrzebnych plików, naprawy rejestru, zarządzania programami uruchamianymi przy starcie systemu i wielu innych.
  2. IObit Advanced SystemCare Free: To narzędzie optymalizacyjne, które zapewnia czyszczenie systemu, optymalizację rejestru, defragmentację dysku, zarządzanie uruchamianiem programów i inne funkcje.
  3. Glary Utilities: Glary Utilities to kompleksowy pakiet narzędzi optymalizacyjnych, który oferuje funkcje czyszczenia systemu, naprawy rejestru, defragmentacji dysku, usuwania niepotrzebnych plików i wiele innych.
  4. Wise Care 365: Wise Care 365 to darmowy program optymalizacyjny, który oferuje funkcje czyszczenia systemu, optymalizacji rejestru, defragmentacji dysku, zarządzania uruchamianiem programów i innych.
  5. AVG TuneUp: AVG TuneUp (dawniej znane jako AVG PC TuneUp) to program, który pomaga w optymalizacji systemu poprzez czyszczenie systemu, defragmentację dysku, optymalizację rejestru i inne funkcje.

Pamiętaj, że podczas instalacji darmowych programów optymalizacyjnych należy uważać na dodatkowe oferty i upewnić się, że pobierasz je z zaufanego źródła. Przed zastosowaniem jakiejkolwiek optymalizacji zalecam wykonanie kopii zapasowej danych, aby uniknąć utraty ważnych plików.

Polecane wpisy
Co to jest SSH i do czego można go wykorzystać?

Co to jest SSH? SSH (ang. Secure Shell) jest to protokół komunikacyjny stosowany w sieciach TCP/IP. Służy to zdalnego łączenia Czytaj dalej

Jak usunąć wirusa z przeglądarki internetowej
Jak usunąć wirusa z przeglądarki internetowej

Jak usunąć wirusa z przeglądarki internetowej Wirusy przeglądarki internetowej to złośliwe oprogramowanie, które może zainfekować Twoją przeglądarkę i spowodować różne Czytaj dalej

Czytaj  Elementy potrzebne do budowy sieci komputerowej w firmie