Finanse News

Stwórz własny sklep z koszulkami

Masz zacięcie do projektowania odzieży, ale nie wiesz, od czego zacząć? Może zaczniesz od dodatkowej pracy w domu. Na stronie Media Project – Sklep SEO można znaleźć akcję “Własny Sklep z Koszulkami – Koszulkowa Pensja”, można tam odnaleźć również gotowe nadruki na koszulki, które można kolejno sprzedawać. https://sklep.mediaproject.pl/k/gotowe-nadruki-na-koszulki. W poniższym artykule dowiecie się m.in. jak rozpocząć przygodę z projektowaniem koszulek, jakie firmy wybrać, czym zajmuje się Media Project – Sklep SEO.

Jak rozpocząć zarabianie przez projektowanie?

Pomysł sprawdzi się w idealnie dla osoby przedsiębiorczej, kreatywnej i gotowej poświęcić czas na dobór platformy oraz metody promocji sklepu. Świetnym punktem wyjścia może być niszowy blog z mnóstwem fanów lub systematycznie prowadzony, tematyczny fanpage.

Jakie firmy oferują projekty koszulek?

Część osób zastanawia się pewnie, na jakiej platformie otworzyć własny sklep z koszulkami. Najbardziej popularnymi sklepach, na których można zacząć koszulkowy biznes są:

  • cupsell,
  • teetres,
  • selino,
  • koszulkowo.

Na stronie MediaProject można odnaleźć podstawowe zalety i wady na każdej ze stron. W niektórych opcjach warto zwrócić również uwagę na wybór metod SEO np. opisów kategorii, stworzenie nowych podstron. 

Co ważne należy zastanowić się, czy będziemy decydować się na samodzielne projektowanie koszulek, czy podzlecimy je wykonawcy. Dla kogo sprawdzi się dana wersja? 

Projektowanie samodzielne – to świetna możliwość dla grafików, artysty i osób zainteresowanych i mających pierwsze doświadczenie w projektowaniu. Przed przygotowaniem swojego projektu należy zapoznać się z wymaganiami technicznymi danej platformy, czyli np. rozdzielczość, typ pliku, format. 

Dla osób, które nie mają na to ochoty lub po prostu pasji do tego mogą skorzystać z opcji zrobionych już wzorów. Przykładowo grafikę można zamówić u dedykowanej agencji, usługodawcy, freelancera lub opcji zyskującej na popularności, czyli za pośrednictwem platformy lub sklepu SEO, który oferuje gotowe nadruki.

Czytaj  Nie tylko samochody – serwis maszyn budowlanych Volvo

O Media Project – Sklep SEO

To firma, która posiada różnorodną ofertę czynności, które wspomagają wzrost pozycji strony, sklepu lub bloga w wyszukiwarkach w internecie. Firma w swojej ofercie posiada:

  • usługi z działu pozycjonowania oraz reklamy w internecie
  • usługi copywriterskie
  • projektowanie grafik 
  • wsparcie sklepów z koszulkami z własnymi nadrukami
  • projektowanie do druku 

Chcielibyście zająć się taką dodatkową pracą w domu i znaleźć taki sposób na dodatkowe pieniądze?

Polecane wpisy
Jak zarabiać na blogu

Przez ostatni czas wielu ludzi odkrywa jak zarabiać na blogu. Zjawisko to jest na tyle duże, że zachęca to kolejne Czytaj dalej

Jak zaplanować bezpieczeństwo finansowe na emeryturę
Jak zaplanować bezpieczeństwo finansowe na emeryturę

Jak zaplanować bezpieczeństwo finansowe na emeryturę Emerytura to czas, w którym możemy wreszcie odpocząć od pracy i realizować swoje pasje. Czytaj dalej