Inne News

Ski Jumps – najlepsza gra sportowa o skokach narciarciarskich w przeglądarce

Ski Jump to popularna sportowa gra online, w której możesz wcielić się w życie skoczka narciarskiego. Stwórz własną postać i pobij rekordy na najsłynniejszych skoczniach na świecie. Graj za darmo przeciwko innym graczom z całego świata, bij rekordy skoczni i zdobądź prestiżowy Puchar Świata!

Skoki narciarskie są jedną z popularniejszych zimowych dyscyplin sportowych w naszym kraju. Jest to najpewniej spowodowane sukcesami polskich reprezentantów w tym Adama Małysza, czy Kamila Stocha, którzy odnosili ogromne sukcesy w mistrzostwach świata. Dzięki Ski Jumps masz teraz niepowtarzalną okazję powtórzyć ich sukces i zostać kolejną legendą skoków narciarskich.

Trenuj skoczka, rywalizuj z innymi i zostań Mistrzem Świata!

W Ski Jumps Twoje wyniki uzależnione są od wielu czynników takich jak wytrenowane umiejętności, kondycja, czy zakupiony sprzęt. Na początku skoczek dysponuję tylko marnym wyposażeniem , ale ma ambicje i jest zmotywowany, aby rozpocząć światową karierę. Żeby to osiągnąć, twórcy umożliwili kilka trybów rozgrywki. Swoje pierwsze kroki powinniśmy skierować na trening, gdzie wybieramy konkretną skocznię ze względu na jej wielkość i położenie. Kolejnym trybem jest możliwość wzięcia udziału w Pucharze Świata, który jest najdłuższym ze scenariuszy, ponieważ bierze pod uwagę wszystkie dostępne lokacje i konkursy drużynowe. Możemy również wybrać wyzwanie w trybie turnieju, gdzie czeka na nas możliwość powalczenia w Turnieju 4 Skoczni, czy Pucharze Kontynentalnym.

Pokonaj rywali i stań na podium wygrywając Puchar Świata!

Jeżeli interesują Cię skoki narciarskie, lubisz towarzyszącą im adrenalinę, to gra w skoki Ski Jumps jest na pewno dla Ciebie. Tworzysz postać i ją rozwijasz poprzez zakupy oraz treningi. Duży wybór produktów w sklepie pozwala wybrać najlepszy sprzęt  dla postaci. Codziennym treningiem można kontrolować umiejętności, a co za tym idzie wspinać się na szczyt tabeli oraz zdobywać atrakcyjne nagrody. Gra odbywa się w czasie rzeczywistym, tak więc codziennie możesz rywalizować z innymi skoczkami z całej Polski. Cały sezon w grze trwa około 75 dni i w tym czasie odbywają się liczne zawody, w których możesz się wykazać swoimi umiejętnościami.

Czytaj  Zalety nauki języka obcego online

Nie zwlekaj, stwórz własną postać i pobij rekordy na najsłynniejszych skoczniach na całym świecie. Dołącz do największego wirtualnego turnieju w skokach narciarskich – weź udział w Pucharze Świata, Turnieju Czterech Skoczni, czy Mistrzostwach Świata! Pokonaj rywali i stań na podium zdobywając tytuł legendy skoków narciarskich.

Wejdź do gry o skokach narciarskich! Patronat Medialny nad projektem objął serwis gamingowy Portal MMO.

 

Zobacz także videorecenzję gry Ski Jumps

Polecane wpisy
Shopify w Polsce – popularne sklepy
Shopify w Polsce - popularne sklepy

Nowe technologie zmieniają obraz naszej pracy oraz codziennych aktywności. Jednym z przykładów tego rodzaju sytuacji jest Shopify, które daje różnorodne Czytaj dalej

Malediwy – idealne miejsce na rajskie wakacje
Malediwy – idealne miejsce na rajskie wakacje

Malediwy to wyspiarskie państwo, składające się z 1190 koralowych wysp, położone na Oceanie Indyjskim. Kraj cieszy się ogromnym zainteresowaniem turystów z całego Czytaj dalej