Informatyka

Przewodnik Zabezpieczeń systemu Windows 8 oraz Windows 8.1

Przewodnik przedstawia funkcjonalności, zwiększające poziom zabezpieczeń systemów Windows 8, zawiera instrukcje i rekomendacje, które pomogą wzmocnić poziom zabezpieczenia komputerów stacjonarnych i komputerów przenośnych pracujących pod kontrolą systemu Windows 8 w domenie Active Directory Domain Services (AD DS).

Zawarte informacje przeznaczone są dla komputerów pracujących w domenie jak i również komputerów autonomicznych, niepracujących w domenie.

Przewodnik bezpieczeństwa prezentuje w dostępny sposób niezbędne informacje oraz wspomagające narzędzia zapewniając m. in.:

  • Wdrożenie i zastosowanie ustawień bazowych zapewniających wyższy poziom bezpieczeństwa w środowisku organizacji.
  • Zapoznanie i wykorzystanie funkcjonalności związanych z bezpieczeństwem systemu Windows 8 w najbardziej popularnych scenariuszach.
  • Zapoznanie i omówienie poszczególnych ustawień zabezpieczeń wraz z określeniem ich znaczenia.

http://www.cert.gov.pl/download/3/169/PrzewodnikzabezpieczensystemuWin81.pdf

Polecane wpisy
Total Commander jak pobrać i zainstalować

Total Commander to popularny menedżer plików dla systemu Windows, który oferuje wiele przydatnych funkcji. Oto kilka z nich: Dwupanelowy interfejs Czytaj dalej

Nowe Horyzonty w Świecie Informatyki: Najnowsze Trendy, Wydarzenia i Perspektywy
Nowe Horyzonty w Świecie Informatyki: Najnowsze Trendy, Wydarzenia i Perspektywy

Informatyka to dziedzina, która stale evoluuje i wpływa na niemal każdy aspekt naszego życia. W miarę jak technologia rozwija się Czytaj dalej

Czytaj  Aktualizacja zbiorcza dla Windows 7