League of Legends w 2024 roku: nowe zmiany, nowi bohaterowie i więcej
Gry

League of Legends w 2024 roku: nowe zmiany, nowi bohaterowie i więcej

League of Legends w 2024 roku: nowe zmiany, nowi bohaterowie i więcej

League of Legends to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, a w 2024 roku twórcy gry, Riot Games, planują wprowadzić do niej wiele nowych zmian. Oto, czego możemy się spodziewać:

Zmiany przedmiotów

Jedną z największych zmian w sezonie 2024 będzie odmityzowanie systemu przedmiotów. Oznacza to, że moc z przedmiotów zostanie przeniesiona na samych bohaterów, co ma zapewnić graczom większą elastyczność w zakresie ścieżek ich rozwoju.

Obraz: System przedmiotów League of Legends

Nowi bohaterowie

W 2024 roku do gry dołączą co najmniej dwaj nowi bohaterowie. Jeden z nich, Nilah, jest walczącą dżunglerką z Pustki, która wykorzystuje swoją moc do tworzenia wodnych potworów. Drugi bohater, Neon, jest walczącą środkową aleją z Zaun, która wykorzystuje elektryczność do zadawania obrażeń.

Obraz: Bohater League of Legends Nilah

Nowe wydarzenia

W 2024 roku odbędzie się szereg nowych wydarzeń, w tym Lunar New Year, Piltover’s Finest i Worlds. Lunar New Year to coroczne wydarzenie, które świętuje chiński Nowy Rok. Piltover’s Finest to wydarzenie, które skupia się na bohaterach z Piltover. Worlds to największy turniej League of Legends, w którym rywalizują najlepsze drużyny z całego świata.

Podsumowanie

Sezon 2024 zapowiada się ekscytująco dla fanów League of Legends. Nowe zmiany, nowi bohaterowie i nowe wydarzenia mają zapewnić graczom jeszcze więcej zabawy i emocji.

Polecane wpisy
CS:GO komendą na sprawdzenie Hz
CS:GO komendą na sprawdzenie Hz

Aby sprawdzić aktualną częstotliwość odświeżania monitora w CS:GO, możesz użyć następującej komendy w konsoli gry: CS:GO Czytaj dalej

Windows 11 a stare gry
Windows 11 a stare gry

System Windows 11 obsługuje wiele starszych gier, ale istnieje kilka czynników, które mogą wpływać na ich kompatybilność i wydajność. Oto Czytaj dalej