Kompleksowa ochrona antywirusowa – co warto wiedzieć?
Inne

Kompleksowa ochrona antywirusowa – co warto wiedzieć?

Odpowiednie zabezpieczenie przed wirusami i atakami z zewnątrz jest niezbędne, zarówno w domowym środowisku, jak i w pracy. Warto wybrać optymalne rozwiązanie, które zapewni pełne bezpieczeństwo całej sieci. Kompleksowa ochrona jest niezbędna wszędzie tam, gdzie masz do czynienia z danymi wrażliwymi. Sprawdź, jak możesz zapewnić sobie bezpieczeństwo i na jakie rozwiązania warto postawić!
Kompleksowa ochrona antywirusowa – co warto wiedzieć?
Kompleksowa ochrona antywirusowa – co warto wiedzieć?

Wykonaj testy bezpieczeństwa

Testy bezpieczeństwa sieci Wi-Fi to proces oceny podatności sieci bezprzewodowej na ataki. Pozwalają one wykryć luki, które mogą spowodować nieautoryzowany dostęp lub kradzież danych, a których producent oprogramowania czy sprzętu nie uwzględnił. Testy bezpieczeństwa wykorzystują różnorodne narzędzia i techniki, które symulują ataki hakerów w celu sprawdzenia, czy sieć jest wystarczająco dobrze zabezpieczona. Symulacje zewnętrzne polegają na próbie wyłudzenia danych i  ataku stworzonego na wzór hakerskiego. Z kolei wewnętrzne sprawdzają bezpieczeństwo po podłączeniu do sieci. Dzięki przeprowadzeniu testów i audytu, który wskaże luki w systemie można uzyskać kompletny obraz poziomu bezpieczeństwa sieci Wi-Fi. Istnieje również możliwość wykonania testów aplikacji webowych. Sprawdź pełną ofertę na stronie https://sprint.pl/pl/uslugi/audyty-i-testy-bezpieczenstwa.

Zintegrowana zapora dla większego bezpieczeństwa

Kompleksowe rozwiązanie w postaci zapory Fortigate zapewnia skuteczną ochronę antywirusową, a także wykrywa wszelkie szpiegujące oprogramowania i czy potencjalne włamania. Oparta jest na analizie behawioralnej i sygnaturowej, która wykrywa zagrożenia. Moduły antispyware i antimalware skutecznie minimalizują ryzyko przepływu szkodliwych wirusów. Dużą zaletą wdrożenia Fortigate (https://sprint.pl/pl/uslugi/fortigate) są szyfrowane kanały komunikacji. Inteligentny system przeprowadza analizę i wykrywa wszelkie próby naruszenia bezpieczeństwa. Wdrażając taki system w Twoim przedsiębiorstwie możesz być pewien, że wszelkie informacje czy dane wrażliwe są bezpieczne i zaszyfrowane.

Audyt sieci Wi-Fi oraz testy bezpieczeństwa odgrywają istotną rolę w zapewnianiu kompleksowego bezpieczeństwa sieci w firmach. Pozwalają na identyfikację i ocenę zagrożeń, dzięki czemu można wprowadzić odpowiednie poprawki, wzmocnić zabezpieczenia i zminimalizować ryzyko potencjalnych ataków hakerskich. Postaw na wysokiej jakości rozwiązania i zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem! Nowoczesny system, dopasowany do potrzeb zmieniającego się rynku to podstawa bezpieczeństwa w każdej firmie.

Czytaj  Geody ametystowe, czyli sposób na modną dekorację

 

Polecane wpisy
Fotel biurowy ergonomiczny — czyli jaki?
Fotel biurowy ergonomiczny — czyli jaki?

W obecnych czasach siedzenie przed komputerem stało się nieodłącznym elementem pracy, nauki i spędzania wolnego czasu. Siedzący tryb życia może Czytaj dalej

Ile kosztują barberskie usługi w Poznaniu?
Ile kosztują barberskie usługi w Poznaniu?

W Poznaniu, tak jak w wielu innych dużych miastach, męskie salony fryzjerskie, czyli barber shopy, przeżywają prawdziwy renesans. Jako lokalni Czytaj dalej