Kryptowaluty

Jak zdobyć darmowe Bitcoiny

Nawet jeśli prawdą jest, że hype na Bitcoin-a nieco stonowało w ciągu ostatnich kilku lat, kryptosfera wciąż kwitnie, mimo że w 2018 r. trwały spadki. Mimo to Bitcoin wciąż się rozwija, siedząc w koronie, jest najcenniejszą i najważniejszą kryptowalutą na świecie.

Dlatego też nie jest jeszcze za późno, aby wziąć udział w tej globalnej spekulacji, zwłaszcza że od 2019 i 2020 roku spodziewane są bardzo dobre lata dla kryptowalut. Często mówi się, że nic na tym świecie nie jest pewne…jedynie śmierć i podatki.

Niezależnie od tego, możliwe jest uzyskanie darmowych bitcoinów, bez konieczności inwestowania wszystkich oszczędności życia. Zanim zaczniemy ten przewodnik, chcielibyśmy zwrócić uwagę, że pomimo tego, że Bitcoiny można uzyskać bezpłatnie, wciąż istnieje cena, którą należy w końcu zapłacić. Nie da się „zrobić niczego dużego”, aby zarobić w Bitcoinach (lub jakimkolwiek innym krypto), nie robiąc nic. Dlatego nadal będziesz musiał inwestować energię i czas w ten proces.

Uzyskaj darmowe Bitcoiny, akceptując je jako środek płatniczy

Jednym z najprostszych sposobów na zarabianie Bitcoinów jest zaakceptowanie ich jako środka płatniczego, zarówno dla Twojej firmy, jak i innych usług. Jest to szczególnie łatwe w przypadku posiadania małej firmy. Nie ma znaczenia, jaki to jest biznes, czy sprzedajesz produkty czy rzeczywiste usługi, możesz zdobywać Bitcoiny, wykonując kilka podstawowych zadań.

Pierwszym zadaniem jest stworzenie portfela Bitcoin. Istnieje wiele dobrych opcji, od portfeli wymiennych (które nie są zalecane) do portfeli internetowych, stacjonarnych, mobilnych i internetowych. Jeśli jednak poważnie podchodzisz do kwestii bezpieczeństwa, a nie masz nic przeciwko wydaniu kilku dolarów, możesz zdobyć portfel sprzętowy oferujący najlepsze, bezkompromisowe zabezpieczenie twoich funduszy.

Czytaj  Jakie są rodzaje kryptowalut

Następnie musisz poinformować swoich klientów, że akceptujesz Bitcoin jako płatność. Utwórz duże logo dla witryny swojej firmy które będzie wyświetlane przed Twoim sklepem lub na twojej stronie internetowej.

Poszukaj legalnych programów lojalnościowych

Kryptowaluty będą nieuchronnie stawały się coraz bardziej popularne. Dobrym przykładem programu lojalnościowego jest platforma BitcoinGet, która ma usługę zakupów o nazwie CoinRebates. Serwis ma stałe partnerstwo z amerykańskimi gigantami handlowymi, Walmart i Newegg. Te programy nagród pozwalają na zarabianie różnych ilości „bitów” (100 Satoshi) za każdy wydany dolar.

Zarabiaj darmowe Bitcoiny, wykonując zadania freelancingowe

Często mówi się, że obecnie najcenniejszą walutą jest nasza uwaga. Przy tak wielu możliwościach uzyskania informacji, sprzedawcy detaliczni mogą mieć trudności z wyciśnięciem reklam. W dzisiejszych czasach istnieje wiele stron internetowych, które pozwalają na zarabianie darmowych bitcoinów, po prostu inwestując swój czas. Niezależnie od tego, czy mówimy o oglądaniu filmów na stronach internetowych (ads4btc), odpowiadaniu na pytania forum (Bitfortip), czytaniu książek (PaidBooks.com) czy instalowaniu aplikacji w celu przetestowania ich na urządzeniach mobilnych (CoinBucks), istnieją możliwości zarabiania bitcoinow po prostu za spędzony czas przed komputerem, sprawdź powyższe strony.

Uzyskaj darmowe Bitcoin poprzez mining

W tej chwili prawie powszechnie wiadomo, że wydobywanie bitcoinów nie przynosi zysków, ponieważ wymaga operacji sprzętowych, które są bardzo drogie. Dlatego większość indywidualnych górników dołącza do tak zwanych pooli.

Oczywiście przyłączenie się do puli wydobywczej wiąże się również z pewnymi kosztami. Proponujemy znaleźć poole miningowe, które akceptują moc obliczeniową lub miejsca, w których możesz wnieść wkład dzięki energii obliczeniowej z komputera PC, aby móc zdobywać Bitcoiny lub inne mniej popularne altcoiny z wydobycia.

Ostatnie słowa

Na wszystkich kontach, zdobywanie darmowych bitcoinów nie jest procesem bezproblemowym. Jednak w niedalekiej przyszłości sytuacja może się zmienić na lepsze. Dlatego nie powinno to zniechęcić cię do spróbowania, postępuj zgodnie z naszymi wskazówkami w tym przewodniku.

Czytaj  Kryptowaluty, rodzaje kryptowalut, jak zdobyć kryptowaluty

Z pewnością przy odrobinie myślenia poza polem możesz znaleźć lepsze sposoby na zarabianie bitcoinów za darmo, niż te prezentowane tutaj. Inne przykłady tego, jak można zarobić Bitcoiny za darmo, to albo przez hazard, albo przez handel (na przykład handel arbitrażowy). Nie są one jednak zalecane, szczególnie jeśli nie jesteś doświadczonym handlowcem lub hazardzistą. Świat kryptografii wciąż jest dość niewiarygodny.

Polecane wpisy
Wartość rynkowa wszystkich kryptowalut w marcu 2021 roku przekroczyła 1,5 biliona dolarów
Ograniczenia dla handlu kryptowalutami

W marcu 2021 roku, światowy rynek kryptowalut przekroczył wartość 1,5 biliona dolarów. Był to znaczący moment dla całej branży, ponieważ Czytaj dalej

Kto stworzył Bitcoina? Czyli historia Satoshiego Nakamoto
Kto stworzył Bitcoina? Czyli historia Satoshiego Nakamoto

Satoshi Nakamoto to pseudonim osoby lub grupy osób, która stworzyła Bitcoin i opublikowała jego biały papier w 2008 roku. Mimo Czytaj dalej