Gdzie kupić Bitcoin?
YouTube

Bitcoin: Koniec Pieniądza Który Wszyscy Znamy | Dokument finansowy | Kryptowaluta

Bitcoin: The End Of Money As We Know It”. Dokument ten bada historię pieniądza i wzorce innowacji technologicznych, aby wyjaśnić, jak działa kontrowersyjny krypto-walutowy Bitcoin. Czy jest to przyszłość pieniądza czy przepis na finansową katastrofę?

Dla każdego, kto jeszcze nie do końca zrozumiał kontrowersyjnego Bitcoina, jest to zwięzły i pouczający crash course o pieniądzach i kryptowalutach.

Ten dokument analizuje historię pieniądza i wzorce innowacji technologicznych, aby wyjaśnić, jak działa kontrowersyjna krypto-waluta Bitcoin. Czy jest to przyszłość pieniądza, czy przepis na finansową katastrofę?

 

Directors: Michael Watchulonis
Starring: Andreas M. Antonopoulos, Roger Ver, Jeffrey A. Tucker

Bitcoin: The End Of Money As We Know It śledzi historię pieniądza od społeczeństw barterowych starożytnego świata do parkietów giełdowych Wall St. Dokument demaskuje praktyki banków centralnych i podejrzanych aktorów finansowych, którzy rzucili świat na kolana w czasie ostatniego kryzysu. Podkreśla wpływ rządu na proces kreacji pieniądza i to, w jaki sposób powoduje on inflację. Co więcej, film ten wyjaśnia, jak większość pieniędzy, którymi się dziś posługujemy, jest tworzona z powietrza przez banki, gdy kreują one dług. Epicki w zakresie, film ten bada wzorce innowacji technologicznych i kwestionuje wszystko, co myślałeś, że wiesz o pieniądzach. Czy Bitcoin jest alternatywą dla walut narodowych opartych na długu? Czy Bitcoin i kryptowaluty wywołają rewolucję w sposobie posługiwania się pieniędzmi peer to peer? Czy jest to prezent dla przestępców? A może to kolejna bańka, która czeka na pęknięcie?

COPYRIGHT: All of the films published by us are legally licensed. We have acquired the rights (at least for specific territories) from the rightholders by contract. If you have questions please send an email to: info[at]amogo.de, Amogo Networx – The AVOD Channel Network, www.amogo-networx.com.

Czytaj  Fundusze, czy akcje - jak zarabiać
Polecane wpisy