Mamy: 18288 stron.
MENU

Miodowa Mydlarnia producent kosmetyków naturalnych

Miodowa Mydlarnia producent kosmetyków naturalnych Miodowa Mydlarnia to producent i sklep internetowy naturalnych kosmetyków bez chemii. W ofercie posiadamy ręcznie wykonane mydła naturalne, odżywcze masła do twarzy i ciała, aromatyczne, pełne minerałów sole do kąpieli,
musujące mleczne pudry do kąpieli, peelingi, balsamy na usta i maseczki do twarzy. Oferujemy zdrowe i naturalne kosmetyki własnych receptur z dodatkiem miodu i wosku pszczelego. Produkty pszczele są cennymi surowcami używanymi w kosmetyce które bardzo pozytywnie działają na skórę człowieka.
Pozyskujemy je z naszej własnej pasieki, zlokalizowanej na skraju Puszczy Knyszyńskiej. Do naszych kosmetyków dodajemy też oryginalne składniki jak ekstrakt z czerwonego wina, len, kurkuma, algi i węgiel aktywny. Wyjątkowe zapachy, konsystencja i kolory naszych naturalnych kosmetyków pobudzają wszystkie zmysły. Wypróbuj oferowane przez nas kosmetyki naturalne.

Szczegóły strony miodowamydlarnia.pl:

Komentarze:

  • Jagoda » (raport)

    Polecam, bo to rewelacyjne kosmetyki, szczególnie masła do twarzy i ciała mają super, a jak pachą, tego nie da się opisać.

    Data dodania: 17 09 2017

Dodaj swój komentarz »