Mamy: 26105 stron.
MENU

Masaze-orientalne.samui-spa.pl

Masaze-orientalne.samui-spa.pl Masaż Balijski
Pragniesz osiągnąć stan całkowitego rozluźnienia, nie tylko ciała, ale i umysłu? Odpowiednia dla ciebie będzie jedna z tradycyjnych technik leczniczych, znanych już w starożytności, czyli nasz masaż balijski. Niektórzy zwą ten masaż terapią kojących dłoni. Masaż balijski jest bowiem połączeniem elementów akupresury, reflekso- i aromaterapii i polega na energicznym ugniataniu, rozcieraniu oraz silnym uciskaniu ciała dłońmi, by sięgnąć do nawet najbardziej napiętych i obciążonych mięśni.
Masaż Lomi Lomi Nui oznacza uciskanie, ugniatanie. Technika ta wyróżnia się masowaniem przedramionami oraz rozciąganiem. Typowo rekalsacyjny masaż, wywołuje uczucie błogości i zadowolenia. Natężenie i siła masażu jest dobierane indywidualnie do potrzeb klienta.
Masaż Tajski Klasyczny
Poszukujesz zabiegu, który pomoże ci odnaleźć harmonię ciała i ducha, a może zwyczajnie dokucza ci artretyzm?
Masz problemy ze stawami, zesztywniałym karkiem, plecami lub całym ciałem?
Masaż tajski klasyczny będzie dla ciebie idealnym rozwiązaniem i jednocześnie zastrzykiem pozytywnej energii. Masaż tajski w najczystszej, klasycznej formie sięga w swojej tradycji aż do 2500 lat wstecz.
Już od czasów starożytnych dzięki sekwencji specjalnie skomponowanych technik – połączenia głębokiej akupresury i elementów jogi pasywnej – masaż tajski przynosi głębokie rozluźnienie przede wszystkim fizyczne, ale i emocjonalne i przeznaczony jest dla osób w każdym wieku ze względu na swoje udowodnione lecznicze właściwości.
Czym tak właściwie charakteryzuje się omawiany tutaj masaż tajski i jak jest wykonywany? Podczas masażu tajskiego używane są indywidualnie do klienta dobierane olejki zapachowe. To one wspomagają kojącą moc samego rytuału i sprawiają, że masaż tajski kojarzyć nam się będzie z eterycznymi, zmysłowymi zapachami i doznaniami. Gwarantujemy, że wykonany w Samui Spa masaż tajski przyniesie państwu same korzyści i pozytywne odczucia.

Szczegóły strony masaze-orientalne.samui-spa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »