Mamy: 25761 stron.
MENU

Lakiery indigo | bykatezett.pl

Lakiery indigo | bykatezett.pl By Kate Zett - sklep internetowy z lakierami do stylizacji paznokci i produktami do stylizacji rzęs.
Oferujemy również szkolenia Indigo oraz Posh Lashes, na których poznasz tajniki manicure oraz nowe metody doczepiania rzęs metodą objętościową. Pod naszym okiem staniesz się ekspertką. W naszej ofercie znajdziesz także lakiery Indigo - marce sprawdzonej przez specjalistki w dziedzinie manicure. Indigo to profesjonalna marka słynąca z najwyższej jakości lakierów hybrydowych i żelowych. Jednym z popularniejszych produktów jest baza proteinowa, którą również znajdziecie w By Kate Zett. Oprócz tego posiadamy akcesoria do stylizacji paznokci - magnesy, cążki, aplikatory do pyłków, preparaty pomocnicze, pilniczki, lampy, frezarki i inne urządzenia niezbędne do pracy stylistki.
Możesz na dobre zapomnieć o odpryskującym lakierze i zalanych skórkach. Produkty marki Indigo są doskonałe pod każdym względem. Wyposaż swój salon, domową kolekcje w świetnej jakości lakiery do paznokci i profesjonalny sprzęt Indigo. Sprawdź naszą szeroką ofertę profesjonalnych produktów i szkoleń już teraz. Przekonaj się na własnej skórze!
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu.

Szczegóły strony https://bykatezett.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »