Mamy: 26146 stron.
MENU

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej Marta Orańska psycholog i psychoterapeutka, zrzeszona w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej. Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną młodzieży i dorosłych, par oraz małżeństw. Gabinet: Gdańsk - Wrzeszcz. Zawodowo związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży, gdzie prowadzi terapię indywidualną młodzieży i dorosłych. Posiada doświadczenie w terapii indywidualnej i grupowej osób uzależnionych od alkoholu.
Konsultacje psychologiczne - pozwalają rozpoznać na czym polega trudność zgłaszającej się osoby, jakie są jej oczekiwania i wybrać najlepszą formę pomocy. Najczęściej są to 2 – 3 spotkania z terapeutą.
Psychoterapia indywidualna - to długotrwały proces poznawania samego siebie. Służy leczeniu zaburzeń emocjonalnych (min. depresji, nerwic, lęków, zaburzeń jedzenia, trudności w relacjach z ludźmi) i zaburzeń osobowości. Sesje odbywają się regularnie, raz lub więcej razy w tygodniu, o stałej porze. Czas trwania nie jest z góry określony.
Psychoterapia par i małżeństw – przeznaczona jest dla par, które przechodzą kryzys lub trudności w związku i poszukują rozumienia tych trudności.

Szczegóły strony www.gdanskpsycholog.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »