Mamy: 24027 stron.
MENU

ProWater - zmiękczanie wody

ProWater - zmiękczanie wody Zmiękczanie wody jest coraz ważniejszym zagadnieniem w gospodarstwach domowych. Istnieje wiele różnych metod usuwania twardości wody – termiczne, chemiczne, wymiana jonowa. Ta ostatnia metoda, ze względu na cenę i wydajność, a także bezpieczeństwo dla użytkowników, wydaje się być najlepszym rozwiązaniem w systemach zmiękczania wody. Woda jest całkowicie zdatna do picia, nie zawiera żadnych ubocznych produktów, a jej temperatura jest niezmieniona.

Miękka woda pozwala na stosowanie mniejszej ilości detergentów, środków myjących i proszku do prania. Nie powoduje także powstawania kamienia kotłowego, osiadającego na grzałkach i ściankach bojlerów (to mocno obniża efektywność energetyczną). Ponadto kamień kotłowy może uszkodzić mechaniczne elementy pralek, co spowoduje kosztowne naprawy.

Dzięki postępowi technicznemu oraz wieloletnim doświadczeniom, firma ProWater opracowała własną linię urządzeń do zmiękczania wody. Wysokiej jakości komponenty amerykańskich i europejskich producentów, specjalnie dobrane złoże jonowymienne produkowane bez rozpuszczalników i wykwalifikowany serwis pozwalają nam na udzielenie aż 5 lat gwarancji bezawaryjnej pracy na każde urządzenie.

Domownicy nie muszą właściwie w żaden sposób angażować się w obsługę zmiękczacza. Inteligentny zawór sterujący dba o poprawną pracę i regenerację złoża. Wystarczy jedynie pamiętać, aby od czasu do czasu dosypać do zbiornika sól tabletkowaną do produkcji solanki.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły strony prowater.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »