Mamy: 24391 stron.
MENU

CVPRO - zdjęcia do CV Warszawa, sesje biznesowe Warszawa

CVPRO - zdjęcia do CV Warszawa, sesje biznesowe Warszawa Chcesz zdobyć pracę swoich marzeń? Stwórz niepowtarzane CV i dołącz profesjonalne zdjęcie.

Dlaczego rekruter ma wybrać na spotkanie właśnie Ciebie?

Wygląd dokumentów i rodzaj zdjęcia to informacja na temat motywacji i solidności przyszłego pracownika. Posiadanie kwalifikacji, doświadczenia i spełnianie warunków już nie wystarcza. By wygrać wyścig trzeba się wyróżnić.

O zwycięstwie lub porażce zazwyczaj decydują pierwsze sekundy kontaktu. Ten pierwszy kontakt to właśnie ta chwila, w której rekruter po raz pierwszy widzi Twoje zdjęcie. Wykorzystaj to. Pokaż mu się z takiej strony, która go przekona, uwiedzie i skłoni do zaproszenia na rozmowę. Łatwiej udowodnisz swą wartość komuś przychylnie do Ciebie nastawionemu.

Proponujemy Ci wykonanie zdjęć biznesowych i do CV, które sprawią, że Twoje CV zostanie zauważone, a Twój profil na LinkedIn i GoldenLine wzbudzi zainteresowanie i przychylność. Proponujemy wykorzystanie wiedzy i doświadczenia psychologa, wskazówki dotyczące pozowania, właściwe oświetlenie, sposób fotografowania, dobór kadru, uchwycenie momentu.

Co zyskujesz?
-Wyróżniające Cię, profesjonalnie przygotowane zdjęcia – portrety biznesowe do CV i na portale zawodowe (LinkedIn, GoldenLine i inne)
-Sesja w Warszawie, w komfortowych warunkach, bez pośpiechu, w dogodnym terminie (własne, profesjonalnie wyposażone studio)
-Wyeksponowanie zalet i ukrycie wad za pomocą odpowiedniej obróbki i retuszu
-Wizerunek wzbudzający sympatię i przychylne nastawienie rekruterów
-Fotografie biznesowe gotowe do natychmiastowego wykorzystania w wysyłanych dokumentach i na portalach internetowych

Możliwe są terminy tego samego dnia!

Nie czekaj - już dziś skontaktuj się z nami!

Szczegóły strony cvpro.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »