Mamy: 26147 stron.
MENU

Multi-COM - Sklep GSM

Multi-COM - Sklep GSM Firma Multi-Com istnieje na rynku od 1999 roku. Sprzedajmy oraz produkujemy wysokiej jakości urządzenia służące do serwisowania GSM. Nasze produkty sprzedajmy za pośrednictwem sklepów internetowych. Lata doświadczeń umożliwiły nam dogłębne poznanie branży telekomunikacyjnej, w rezultacie możemy fachowo i profesjonalnie obsługiwać naszych klientów. Stworzyliśmy sieć wartościowych kontaktów pośród najlepszych producentów części przydatnych do telefonów komórkowych.
Obecnie w naszej obszernej ofercie dostępne są akcesoria GSM, kable, klipy odblokowujące, narzędzia do serwisu i programatory. Nasz sklep GSM jest także miejscem, w którym można nabyć baterie do telefonów i gadżety. Serwis GSM jest działem, który cieszy się dużą popularnością. Z oferty sklepu korzystają liczne małe punkty usługowe, gdzie wykonywana jest naprawa telefonów. Stworzyliśmy także bogatą ofertę dla pasjonatów produktów Nokia. Dostępne są w szczególności: nokia unlock sl3, części zamienne i narzędzia umożliwiające liczenie kodów nokia.
Niezwykle ważnym składnikiem naszej firmowej oferty jest również dział produktów diagnostyki samochodowej. Można w nim nabyć między innymi: auto skanery, kasowniki i czytniki kodów. Obsługujemy klientów hurtowych i indywidualnych. Nasze najważniejsze zalety to obszerna oferta oraz konkurencyjne ceny. Naszą przewagę rynkową staramy się budować zatrudniając dobrych specjalistów, którzy stale i systematycznie wzbogacają swoją wiedzę na temat rynku GSM. Aby łatwiej było się z nami skontaktować podzieliliśmy ofertę na mniejsze działy: sprzedaży, techniczny, reklamacyjny oraz produkcyjny. Nasz dział techniczny stworzyliśmy po to, żeby szybko rozwiązywać problemy klientów.

Szczegóły strony www.multi-com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »