Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Czartery jachtów na Mazurach i nie tylko

Czartery jachtów na Mazurach i nie tylko Zegluj.pl to portal w którym znaleźć można czarter jachtów i łodzi motorowych, oferty specjalne i czartery last minute.
Wybierz termin, wybierz miejsce (np. czarter jachtu na Mazurach) i wybieraj z listy wyłącznie dostępnych w tym czasie jachtów.
Prosto przejrzyście i pewnie. W razie jakichkolwiek problemów przygotujemy dla Ciebie ofertę indywidualną.

Oferujemy czarter jachtów na Mazurach oraz w innych regionach Polski, takich jak Zalew Szczeciński, Wielka Pętla Wielkopolski, Pętla Żuławska oraz Kaszuby.

W naszej ofercie znajdziesz zarówno popularne i lubiane jachty żaglowe i motorowe, jak również Premiery pierwszy raz wypływające na jeziora.
Najpopularniejsze obecnie jachty czarterowe to Antila 24, Phila 880, Sasanka 660 Supernova, Antila 26cc, Cobra 33, Weekend 820, Futura 860, Tes 32 Dreamer, Nautiner 38, SunCamper 30 oraz Nautika 1000.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma firmami czarterowymi dając tym samym ogromny wybór jachtów do czarteru.

Znajdziesz tu także oferty specjalnie i oferty Last Minute, dzięki czemu masz szansę na czarter wymarzonego jachtu jeszcze taniej niż dotychczas.
Bardzo popularne są również oferty sezonowe, takie jak Długi Weekend Majowy czy Boże Ciało (Długi weekend w czerwcu).

Przy rezerwowaniu jachtu odpowiednio wcześnie, możesz liczyć na rabaty typu First Minute. Czarter jachtu na dłuższy okres, bardzo często nagradzany jest dodatkowym upustem cenowym.

Jeżeli interesuje cię jacht lub barka (houseboat) to Zegluj.pl jest właściwym miejscem aby rozpocząć poszukiwania czarteru jachtu na wakacje lub urlop.

Szczegóły strony zegluj.pl:

Komentarze:

  • mapok » (raport)

    Fajna strona

    Data dodania: 30 06 2016
  • janek1978 » (raport)

    duża oferta jachtów do czarteru i pomocna obsługa.

    Data dodania: 20 06 2017

Dodaj swój komentarz »