Mamy: 24671 stron.
MENU

Fotobudka Poznań

Fotobudka Poznań Nasza fotobudka to atrakcja, dzięki której Twoja impreza będzie inna niż wszystkie. Zapewnij szaloną zabawę na długie godziny! Wynajem fotokabiny to doskonały sposób na urozmaicenie wesela, imprezy firmowej czy integracyjnej, studniówki lub urodzin.

Fotobudka daje Wam możliwość robienia zabawnych zdjęć, które już po kilkunastu sekundach są gotowe do odbioru. Zabawne gadżety, które przywozi ze sobą nasz przedstawiciel czy kolorowe tła, pomagają rozluźnić się uczestnikom zabawy i poczuć radość robienia zdjęć.

Wynajem fotobudki dokonywany jest na określony czas, w którym możecie robić zdjęcia bez limitu. Nie pobieramy opłaty za ilość zdjęć, ale za czas na jaki ją wynajmujecie. Ponadto, wszystkie zrobione zdjęcia udostępniamy poprzez specjalny panel na naszej stronie internetowej, do którego otrzymujecie login oraz hasło. Każdy z uczestników może mieć dostęp do tych zdjęć!

Naszą ofertę staramy się dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. Działamy głównie na terenie Poznania i okolic, ale bez problemu dojeżdżamy również w inne zakątki Polski. Więcej informacji na naszej stronie internetowej, zapraszamy!

Szczegóły strony fotoselfie.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »