Mamy: 26105 stron.
MENU

Restauracja MOLO

Restauracja MOLO Restauracja MOLO jest pierwszym obiektem powstającego ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego, którego budowa zakończy się w 2015 roku. Każdy gość MOLO będzie mógł tu nie tylko dobrze zjeść, lecz także miło i aktywnie spędzić wolny czas.

W restauracji MOLO stawiamy przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb klienta, a cała załoga regularnie rozwija swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach i konferencjach. Ma to swoje odzwierciedlenie w menu: znajdują się w nim potrawy z najdalszych zakątków świata, przeplatane bardziej znanymi nam dziełami sztuki kulinarnej. Dzięki temu mają Państwo pewność, iż każde serwowane przez nas danie będzie miało w sobie to coś, co wyróżnia kuchnię, z której się ona wywodzi.

Serdecznie zachęcamy Państwa do spróbowania również nieco bardziej egzotycznych potraw. Wszak wiele osób mówi, że wystarczy zjeść dobrze przyrządzoną potrawę z danego kraju – i już czujemy się, jakbyśmy tam byli. Nie trzeba zatem ruszać się z krzesła przy naszym stoliku, aby odbyć prawdziwą podróż smaków po całym świecie!

Szczegóły strony www.restauracja-molo.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »