Mamy: 25664 stron.
MENU

Kancelaria Radcy Prawnego Zygmunta Grabowskiego

Kancelaria Radcy Prawnego Zygmunta Grabowskiego Kancelaria Prawna Zygmunta Grabowskiego z siedzibą w Tychach na polskim rynku prawniczym istnieje od ponad 25 lat. Radca prawny Zygmunt Grabowski ukończył prawo na Uniwersytecie Jagiellońskim i początkowo pracował jako prokurator. Obecnie prowadzi prężnie rozwijającą się kancelarię w Tychach.
Ma bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych działających w następujących branżach: przemysłowej, usługowej, węglowej, produkcyjnej oraz organów państwowych.
Kancelaria obsługuje również klientów indywidualnych szukających pomocy we wszelkich sprawach z dziedziny prawa cywilnego i rodzinnego, gospodarczego i handlowego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, administracyjnego i podatkowego oraz spadkowego.

Swoim klientom zapewnia: profesjonalną i sprawną obsługę, bezpieczeństwo prawne oraz bezwzględną dyskrecję,

Na tle innych kancelarii prawnych, ta kierowana przez r.p. Zygmunta Grabowskiego wyróżnia się nieustannym dążeniem do perfekcji, profesjonalizmem, otwartością całego zespołu na nowe wyzwania oraz indywidualnym podejściem do każdego Klienta.

Szczegóły strony https://www.zgkancelaria.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »