Mamy: 18276 stron.
MENU

Auxilia

Auxilia Jesteśmy firmą zajmującą się pomocą osobom, które uległy wypadkom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz profesjonalnej pomocy prawników pomagamy wywalczyć jak najwyższe odszkodowanie. Zachęcamy do kontaktu osoby poszkodowane wskutek wypadków. Dbamy o najwyższą jakość usług- dokładne zapoznanie się ze sprawą, by jak najszybciej uzyskać dla Państwa odszkodowanie w satysfakcjonującej wysokości. Staramy się zapewnić najwyższą jakość usług- działamy rzetelnie, uczciwie i z poszanowaniem zasad etyki.

Szczegóły strony www.auxilia.pl:

Komentarze:

 • Monika W » (raport)

  Polecam- Auxilia bardzo rzeczowo zajęła się moją sprawą i pomogla uzyskać wysokie odszkodowanie po wypadku, jakiego doznałam w pracy. Nie sądziłam, że uda mi się wygrać taką sumę!

  Data dodania: 03 05 2017
 • Roman Tomaszewski » (raport)

  swietna firma!! balem sie, ze po wypadku nie dostane pieniedzy, ktore mi sie nalezaly... auxilia przez kilka miesiecy prowadzila moja sprawe. wszystko zakonczylo sie na moja korzysc-polecam

  Data dodania: 07 05 2017
 • Marcin » (raport)

  Polecam. Miałem wypadek samochodowy, który skończyl się dlugą rehabilitacją. auxilia uzyskala dla mnie odszkodowanie i wywalczyla rente. jestem zadowolony

  Data dodania: 22 05 2017
 • jan s » (raport)

  rzetelna firma oferująca kompleksowe uslugi osobom poszkodowanym w wypadku. sam doznalem sporych obrazen wskutek wypadku samochodowego. dzieki auxilii dostalem spore odszkodowanie. polecam

  Data dodania: 06 06 2017
 • Elzbieta » (raport)

  Polecam Auxilię osobom, które chca wywalczyć wysokie odszkodowanie. Zglosilam sie do tej firmy po wypadku samochodowym-wywalczyli dla mnie wysokie odszkodowanie i teraz dzialają bym otrzymala rente.

  Data dodania: 03 07 2017
 • Aneta » (raport)

  Solidna firma dbająca o ludzi, którzy doznali obrażeń w wypadkach. Jestem zadowolona, bo pomogli mi uzyskac wysokie odszkodowanie, a bylam ofiara wypadku komunikacyjnego.

  Data dodania: 10 07 2017
 • Mariusz » (raport)

  Zdecydowanie pozytyw- ogromna pomoc po wypadku i kompetentne prowadzenie sprawy, ktora trwala ponad rok... momentami tracilem cierpliwosci i nadzieje na pozytywne zakonczenie sprawy, ale pracownik Auxilii podnosil mnie na duchu i profesjonalnie zajmowal sie formalnosciami. Polecam.

  Data dodania: 23 11 2017

Dodaj swój komentarz »