Mamy: 25559 stron.
MENU

Magazyn.czesci24.pl - sklep motoryzacyjny

Magazyn.czesci24.pl - sklep motoryzacyjny Jako jedni z nielicznych na rynku możemy zaproponować swoim klientom ponad 4 miliony nowych auto czesci. Elementy samochodowe i motocyklowe wysyłane są za darmo przy większym zamówieniu. Nasza oferta od lat spotyka się z dużym zainteresowaniem kierowców prywatnych, jak też firm transportowych i warsztatów samochodowych.

Obsługujemy klientów detalicznych, oraz hurtowych. Z naszych produktów korzystają kierowcy, ale też mechanicy samochodowi, którzy potwierdzają, że w naszym sklepie można nabyć produkty wytrzymałe, wydajne, po prostu porządne. Sklep motoryzacyjny jest liderem sprzedaży internetowej jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną.

Swój sukces zawdzięczamy nie tylko przystępnym cenom i wysokiej klasie produktów, ale również profesjonalnej obsłudze. Dbamy o to, aby wszystkie produkty zostały wysłane od ręki, czyli w przeciągu 24h. Udaje nam się to w ponad 90 procentach. Obsługa klienta to również wsparcie techniczne, a więc pomoc w wyborze dopasowanych do konkretnego pojazdu części. Oferujemy części nowe, objęte gwarancją, kompatybilne z samochodami wszystkich popularnych marek.

Szczegóły strony www.magazyn.czesci24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »