Mamy: 25909 stron.
MENU

Negocjacje

Negocjacje Serwis jest spontanicznie powstająca książka traktująca o negocjacjach, której pierwsze wydanie przybrało formę strony internetowej.

Przez przeszło 5 lat zdobywałem teoretyczną wiedzę (o czym świadczy choćby bibliografia) i wykorzystywałem ją w praktyce, w codziennej pracy, jako handlowiec, mając do czynienia z setkami różnych sytuacji i osobowości tygodniowo.
W książce postanowiłem podzielić się obecną wiedzą i doświadczeniem, opisując w formie skondensowanej obecnie zdefiniowane teorię i skupiając się na technikach, które wykorzystuję w codziennym życiu prywatnym i zawodowym.

Specyfiką przedstawionego stylu negocjacji jest podkreślenie elementu budowania relacji w procesie. Dlatego w książce znajduje się wyróżniony rozdział - Nastawienie Negocjatora - który wskazuje najważniejsze elementy, nad którymi mamy 100% kontroli, które są kluczowymi.

Chcę zachęcić do lektury i traktowania negocjacji jako dźwigni, z której możemy korzystać w każdej sytuacji życiowej.

Zapraszam również do podzielenia się swoimi uwagami, opiniami, doświadczeniami w negocjacjach - na stronie znajduje się formularza kontaktowy. Z przyjemnością porozmawiam o książce i negocjacjach.

Zapraszam i życzę przyjemnej lektury.

Szczegóły strony www.etycznenegocjacje.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »