Mamy: 25914 stron.
MENU

Mateusz Zaczkiewicz - Fotografia ŚlubnaTarnów

Mateusz Zaczkiewicz - Fotografia ŚlubnaTarnów Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf, Tarnowianin urodzony w 1987 roku.

Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od kilku amatorskich zdjęć przypadkowo wykonanych podczas jednego z jesiennych spacerów. Dziś obrazy jakie wychodzą spod mojej ręki nie są już dziełem przypadku. Dojrzałość fotograficzna jaką nabyłem przez ostatnie lata zaowocowała dyplomem Artysty Fotografika, który uzyskałem w 2013 roku.

Podczas okresu studiów w Szkole Kreatywnej Fotografii nabyłem cennych umiejętności z zakresu fotografii mody, portretowej, dokumentalnej czy reportażowej. Bardzo intrygujący był również czas spędzony w fotograficznej ciemni, a poznawanie sekretów tradycyjnej fotografii analogowej na pewno jeszcze długo pozostanie w mojej pamięci podczas wykonywania zdjęć.

Moja praca dyplomowa zatytułowana „Instynkt Przetrwania” podejmuje szeroko pojęty problem rozwijającej się urbanizacji przestrzennej. Dokumentalny zapis ukazuje wolę życia i przetrwania w otaczającym nas brutalnym i pełnym chaosu świecie. Wnikliwa obserwacja otaczającej mnie przestrzeni była też inspiracją do stworzenia kilku innych serii dokumentalnych, które możecie obejrzeć w galerii.

Na co dzień jednak zajmuję się głównie fotografią mody, portretową oraz ślubną. Praca w grupie osób zarówno podczas planu zdjęciowego, czy też reportażu ślubnego ciągle motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Fotografia to mój obecny zawód, moje hobby i moja pasja. Zapraszam wszystkich do współpracy ze mną, a efektami dotychczasowej pracy dzielę się z Wami w moim Portfolio.

Jestem również autorem kilku wystaw:
"Post-Fundamenty" - Tarnów, 2011 r.
"Fotografie" - Zakliczyn, 2012 r.
"Instynkt Przetrwania" - Kraków, 2013 r.

Szczegóły strony mateuszzaczkiewicz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »