Mamy: 25666 stron.
MENU

Sklep ratownika medycznego | Ratownictwo Life 24

Sklep ratownika medycznego | Ratownictwo Life 24 Ratownictwo Life 24 to firma prowadząca sklep ratownika medycznego oferujący produkty z branży medycznej oraz ratowniczej. Sklep posiada w swoim asortymencie szeroki wachlarz produktów odpowiadających na potrzeby zarówno osób fizycznych szukających podstawowych akcesoriów takich jak apteczka pierwszej pomocy jak i firm, które potrzebują wyposażyć się w bardziej złożone sprzęty niezbędne do zapewnienia bezpieczeństwa w organizacji. Ratownictwo Life 24 oprócz produktów w sklepie ratownika medycznego oferuje również takie usługi jak szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, BHP czy przeciwpożarowe. Wysoka jakość świadczonych usług oraz profesjonalne podejście do bezpieczeństwa pozwalają szkolonym grupom wynosić maksimum informacji ze szkoleń.

Dla firm zatrudniających większą ilość osób chcących sprawnie przeszkolić wszystkich pracowników ale nie rezygnując z jakości, która pogarsza się w większych grupach, Ratownictwo Life 24 udostępnia usługę pozwalającą na szkolenie wielu grup jednocześnie przez kilku trenerów. Takie podejście pozwala sprawnie przeszkolić całą firmę w czasie jednego szkolenia.

Firmom lub osobom które posiadają uprawnienia do przeprowadzania szkoleń ale nie posiadają odpowiedniego sprzętu, sklep ratownika medycznego pozwala na wypożyczenie potrzebnego oporządzenia wraz z transportem na terenie województwa małopolskiego oraz śląskiego.

Szczegóły strony www.ratownictwolife24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »