Mamy: 26145 stron.
MENU

Projektant Stron WWW

Projektant Stron WWW Michał Pilecki to najlepszy grafik, który od dawna trudni się projektowaniem grafiki, która posiada bardzo różnorodne zastosowania w Internecie. Główny teren obsługi stanowią Warszawa oraz Kraków. Projektant stron w swojej pracy koncentruje się przede wszystkim na zamierzeniach biznesowych i marketingowych, wyznaczanych przez Klientów. Posiadając doświadczenie jako web designer, zajmuje się tworzeniem grafik do stron WWW, a także do poligrafii, systemów identyfikacji wizualnej i różnego typu prezentacji. Ponadto jako grafik freelancer tworzy projekty programów typowo marketingowych, szkice logotypów, standardowe zlecenia poligraficzne, a także trudni się kompleksowym wdrażaniem stron WWW do systemu WordPress.
Grafik ma przygotowaną również wyjątkowo korzystną ofertę dla osób, które potrzebują szybkich i tanich projektów. W opcji ekonomicznej Klient ma szansę uzyskać doskonałe rozwiązania o wysokiej funkcjonalności, oparte o darmowy system WordPress, wzbogacony o własne szablony grafika.
Tworzone dotychczas strony WWW były zamawiane przez rozliczne firmy i instytucje. Michał Pilecki posiada na swoim koncie wykonanie dużych projektów, na rzecz uznanych firm usługowych i sieci handlowych. Tworzy także serwisy dla branży turystycznej i rekreacyjnej oraz rozbudowane serwisy ogłoszeniowe. W portfolio udostępnionym na stronie można obejrzeć również stworzone reklamy internetowe, najciekawsze projekty logotypów, ulotki promocyjne i pozostałe projekty.
Ceny poszczególnych projektów są ustalane indywidualnie i uzależnione są od nakładu pracy i czasu poświęconego na zrealizowanie danego zadania. W ofercie znaleźć można ciekawe projekty wykonywane zgodnie z wytycznymi Klienta. Ciekawie zaprojektowany serwis WWW plus skuteczne pozycjonowanie są gwarancją sukcesu. Zapraszam do współpracy.

Szczegóły strony foto-grafika.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »