Mamy: 26233 stron.
MENU
Katalog kończy działalność z dniem 01.01.2023

Ksiega-podatkowa.pl Program księgowy Super Księga Podatkowa

Ksiega-podatkowa.pl Program księgowy Super Księga Podatkowa Przedsiębiorca, który prowadzi księgowość uproszczoną w oparciu o książkę przychodów i rozchodów (kpir) bądź ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, zwykle boryka się z licznymi kłopotami związanymi z rozliczeniami i obiegiem dokumentów. Dotyczy to zarówno wydatków, rozliczeń z kontrahentami, płac pracowników, kilometrówki, plików JPK czy także podatków. Choć rachunkowością firm zajmują się zazwyczaj określone osoby lub też biura zewnętrzne i one potrzebują wystarczającego wsparcia. Nad wyraz dobrym rozwiązaniem okazuje się program księgowy Super Księga Podatkowa, który rekomendowany jest przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne. Producent umożliwia indywidualny dobór modułów tak więc użytkownik sam decyduje i konfiguruje oprogramowanie optymalnie dostosowane do potrzeb firmy płacą jedynie za potrzebne opcje.
To jednak nie tylko księga podatkowa czy ryczałt ewidencjonowany, ale także podatki i VAT, środki trwałe, płace i ZUS, pliki JPK, fakturowanie, magazyn, delegacje i inne niezbędne w każdej firmie niezależnie od formy prowadzonej księgowości. Ważne jest również to, że kpir program księgowy Super Księga Podatkowa jest stale aktualizowany. Mamy pewność, że nasze zapisy księgowe są zgodne z obowiązującymi przepisami.
SKP istnieje na rynku już od ponad dwudziestu lat i świetnie wspiera przedsiębiorców posiadających małe lub średnie firmy jak i biura rachunkowe, tam gdzie prowadzona jest mała księgowość. Wszystkie moduły, które oferuje producent można swobodnie konfigurować i korzystać jedynie z tych, które okażą się faktycznie potrzebne. To jednak nie jedyny plus programu SKP. Program księgowy może bowiem rosnąć wraz z całą firmą i istnieje szansa zwiększenia swojego pakietu w dowolnym momencie. Przed zakupem istnieje darmowa możliwość przetestowania tego programu i sprawdzenia jak działa on w danej firmie. Warto zajrzeć na stronę https://www.ksiega-podatkowa.pl i bliżej poznać ten kpir program.

Szczegóły strony www.ksiega-podatkowa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »