Mamy: 26147 stron.
MENU

Grafika komputerowa i freelancing - Warstwy.com

Grafika komputerowa i freelancing - Warstwy.com Blog o szeroko pojętym designie. Naszym celem jest niesienie inspiracji i motywacji do pracy twórczej.

Tworzymy zestawienia najlepszych darmowych zasobów dla grafików komputerowych i web deweloperów w postaci ikon na strony www, szablonów stron dla popularnych systemów zarządzania treścią takich jak Joomla! i WordPress.

Publikujemy rozważania na temat komercyjnego i niekomercyjnego projektowania grafiki komputerowej. Piszemy o wszystkim tym co składa się na proces tworzenia grafiki reklamowej i personalnych prac graficznych.

Analizujemy kontakty z klientami, pracodawcami i pracownikami. Porównujemy pracę na własny koszt, pracę w charakterze freelancera z pracą na etacie w agencjach reklamowych.

Wśród wielu artykułów znajdują się też poradniki o najlepszych praktykach związanych z projektowaniem i prowadzeniem stron www.

Mówimy o tym jak przygotować portfolio, zdobywać linki do strony, jak promować się w internecie, jak stworzyć bloga, który ściągnie uwagę potencjalnych klientów.

Szczegóły strony warstwy.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »