Mamy: 25661 stron.
MENU

Bajt Komp Serwis Komputerowy

Bajt Komp Serwis Komputerowy Laptop lub komputer nagle przestał działać. Serwis IT Bajt Komp doskonale sobie z tym poradzi. Znamy mrugające ekrany, nieuruchamiające się laptopy, pęknięte obudowy i odmawiające współpracy klawiatury. Brakuje Ci sterowników, jakiegoś oprogramowania lub po prostu, któraś z aplikacji przestała działać, to dobrze się składa, że do nas trafiłeś. Sprawdź nasz serwis komputerowy. Zakres naszego działania obejmuje całą Polskę, więc nie musisz się już martwić, że w Twojej miejscowości nie ma serwisu komputerowego. Prowadzimy naprawy laptopów i komputerów w systemie door to door, więc skontaktuj się z nami, a my załatwimy całą resztę. Zajmujemy się profesjonalnie naprawą komputerów lub laptopów.

Szczegóły strony https://bajtkomp.pl:

Komentarze:

  • Kinga Z. » (raport)

    Konkretny serwis komputerów. Laptop działał strasznie wolno i bateria słabo trzymała. Odebrali sprzęt. Za tydzień powrócił. Śmiga szybko, nowa bateria trzyma elegancko. Mają dobre ceny.

    Data dodania: 02 12 2020
  • Nikodem Cybulak » (raport)

    padły nam dwa komputery podczas nauki zdalnej, zadzwoniliśmy i udało się rozwiązać problemy bez odsyłania komputerów do serwisu, bardzo dziękujemy za pomoc w tej trudnej dla Nas sytuacji

    Data dodania: 26 05 2021

Dodaj swój komentarz »